New York University NYU

New York University NYU

New York University NYU

Введення

Нью-Йоркський коледж медсестер ім. Рорі Мейєрса прагне виробляти тих, хто навчається протягом усього життя, що буде досягати успіхів у своїй сестринській кар'єрі та буде визнано лідерами, які дотримуються орієнтованої на пацієнта допомоги та здоров'я суспільства на передовій своїх цінностей.

Названий на честь Роуз-Марі "Рорі" Мангері Мейєрс, коледж генерує знання шляхом досліджень у сестринській справі, охороні здоров'я, міждисциплінарній науці та виховує лідерів у сестринських справах для покращення охорони здоров'я на місцевому та глобальному рівнях. Нью-Йоркський університет Мейєрс забезпечує інноваційні та зразкові медичні послуги, пропонує доступ до різноманітної групи тих, хто вступає до цієї професії, та формує майбутнє сестринського догляду завдяки лідерству в політиці.

Заснована в 1932 році, Нью-Йоркський університет ім. Мейєрса є другим за величиною приватним університетським коледжем медсестер у США і відображає інтелектуальну цікавість, динамічність та якість, характерні для Нью-Йоркського університету. Спочатку як департамент, потім відділ, а тепер незалежний коледж, наші програми BS, MS, DNP та PhD світового класу забезпечують освітню основу для підготовки наступного покоління керівників медсестер. Випускники Нью-Йоркського університету Мейєрса та його викладачі є попередниками нової ери сестринського догляду, де відігравання провідної ролі у досягненні чудових результатів для пацієнтів та здоровіше глобальне суспільство є пріоритетами.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Manhattan

    Manhattan, США

    Запитання