Keystone logo
Oman Dental College

Oman Dental College

Oman Dental College

Введення

Oman Dental College - перший і на сьогодні єдиний стоматологічний коледж в Султанаті Оман. Він прийняв свою першу когорту студентів у навчальному році 2006/7 та успішно закінчив три когорти кваліфікованих стоматологічних хірургів зі ступенем бакалавра стоматологічної хірургії (BDS).

ODC завжди мав намір відігравати активну та поінформовану роль у здійсненні дальновидного бачення Його Величності султана Кабуса бен Саїда як для секторів вищої освіти, так і для охорони здоров'я в Омані, і це реалізується завдяки новому стану ODC художній стоматологічний коледж та стоматологічна навчальна лікарня, що приносить користь студентам та громадськості, як громадянам, так і мешканцям. Коледж забезпечує відмінне академічне середовище і містить навчальні та навчальні приміщення для студентів, які включають загальні та спеціалізовані лабораторії, кілька театрів лекцій, навчальні кабінети для малих груп, добре укомплектовану бібліотеку, мультимедійну кімнату та ряд інших студентських областей. Також коледж має сучасний, повністю обладнаний амбулаторно-стоматологічний клінічний заклад із 67 стоматологічними кріслами, рентгенівськими установами, центральним відділом стерильного постачання та операційною. Всі ці споруди обладнані за найвищими стандартами з використанням новітніх технологій, доступних на сьогодні.

На додаток до надання клінічної освіти та підготовки фахівців із стоматологічних досліджень в Омані, стоматологічна клінічна лікарня надає амбулаторні стоматологічні установи, що значно збільшує кількість стоматологічних крісел та стоматологів, доступних широкому загалу в Султанаті, покращуючи тим самим доступ пацієнтів до якісної стоматологічної допомоги, яка майже безкоштовно.

Розташування

  • Al Wutayyah

    Al Wutayyah, Оман

    Запитання