Oman Dental College Курс BDS II
Oman Dental College

Курс BDS II

Al Wutayyah, Оман

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

На доклінічному другому курсі біологічні науки про зуби та зуби, наука про стоматологічні біоматеріали та доклінічна стоматологія широко розкриваються разом із загальною патологією та мікробіологією, фармакологією та терапією, а також принципами поведінкових наук та вступною радіологією. У доклінічній стоматології робиться акцент на придбанні студентами та розвитку клінічних стоматологічних навичок за допомогою симуляторів пацієнта в лабораторії клінічних навичок, що підтримується теоретичним навчанням.

Ці доклінічні компоненти призначені для прогресивного розуміння причин та механізмів, клінічних особливостей, діагностики та лікування захворювань порожнини рота та зубів, а також впливу системних захворювань на тканини порожнини рота та зубів, а також важливості зміцнення здоров’я порожнини рота та профілактика захворювань порожнини рота.

Успішне завершення доклінічних аспектів програми BDS покликане забезпечити плавний і відносно плавний перехід під час підготовки до клінічної частини програми BDS.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр наук у галузі гігієни зубів - Predent Track
    • Boston, США
  • Магістр постійної підготовки з оральної хірургії та імплантології
    • Alcorcón, Іспанія
  • BOH
    • Pretoria, Південно-Африканська Республіка