Keystone logo
Open University

Open University

Open University

Введення

Звільніть свої амбіції

Хочете досягти своїх амбіцій? Навчайтеся разом з нами, і ви приєднаєтеся до понад 2 мільйонів студентів, які досягли своїх кар’єрних та особистих цілей у The Open University .

Ми були піонерами дистанційного навчання вже понад 50 років, додаючи університет до вас, де б ви не були, щоб ви могли пристосувати навчання до всього свого життя, з підтримкою експертів на кожному кроці. Фактично, наші студенти оцінили нас на 88% за загальну задоволеність студентів, і ми посіли третє місце в Національному опитуванні студентів 2021 року. Це означає, що коли справа доходить до реалізації ваших амбіцій, ви не можете бути в кращих руках.

Ваші амбіції. Наша місія.

Місія

Місія Open University – бути відкритим для людей, місць, методів та ідей.

Ми сприяємо освітнім можливостям і соціальної справедливості, надаючи високоякісну університетську освіту всім, хто бажає реалізувати свої амбіції та реалізувати свій потенціал.

Через академічні дослідження, педагогічні інновації та спільне партнерство ми прагнемо стати світовим лідером у розробці, змісті та наданні підтримуваного відкритого навчання.

Бачення

Наше бачення – охопити більше студентів за допомогою навчання, яке змінює життя, яке відповідає їхнім потребам і збагачує суспільство.

Цінності

У досягненні нашої місії ми віддані та керуємося незмінними Open University — інклюзивністю, інноваційністю та чуйністю.

Що таке дистанційне навчання?

Доступні навчальні ресурси та професійні інструкції для репетитора означають, що ви матимете гнучкість вчитися, коли і де хочете. Незалежно від ваших обставин, отримайте визнану університетську кваліфікацію.

Досягайте своїх цілей шляхом навчання на неповній або денній формі навчання у The Open University .

Дистанційне навчання буде відрізнятися від навчання, яке ви проводили раніше – школа, коледж, навіть університет. Але багато в чому буде схоже.

Завдяки дистанційному навчанню OU ви матимете навчальні матеріали та онлайн-портал навчання, спеціального викладача, студентські форуми, навчальні заходи тощо.

Як єдиний університет Великобританії, присвячений дистанційному навчанню, ми хочемо переконатися, що ви знаєте, чого очікувати як студент OU. Тому ми зібрали серію коротких посібників з деяких аспектів навчання у нас.

Чи можу я це зробити?

З чого ви починаєте життя, не повинно обмежувати те, де ви йдете! Якими б не були ваші амбіції, якщо ви твердо налаштовані на успіх і готові наполегливо працювати, читайте далі, зв’яжіться і починайте.

Понад 170 000 студентів досягають своїх цілей, навчаючись у нас. Тепер ваша черга приєднатися до них.

Підтримується відкрите навчання

OU навчає за допомогою власного унікального методу дистанційного навчання, який називається «підтримуваним відкритим навчанням», який:

Гнучкість – студенти працюють там, де і коли вони вибирають, щоб відповідати роботі, сім’ї та іншим зобов’язанням

Все включено – студенти отримують всі високоякісні матеріали, необхідні для навчання

Підтримка – персональні репетитори надають академічний досвід, рекомендації та зворотний зв’язок, а також проводять групові уроки; і консультанти спеціалістів готові допомогти з іншими аспектами вивчення OU

Соціальні – студенти збираються на уроках, денних школах та неформальних навчальних групах; а також через онлайн-конференції, навчальні мережі та форуми курсів.

Навчальна підтримка

OU має мережу з понад 5000 репетиторів – найбільшу у Великобританії. Викладачі відзначають завдання, надають детальний письмовий відгук і пропонують підтримку учням по телефону, електронній пошті або під час комп’ютерної конференції. Вони також проводять групові або онлайн-підручники та денні школи. Деякі з них є штатними співробітниками, але більшість з них є доцентами: експертами зі своєї тематики, які поєднують свою роботу як репетиторів з іншими академічними або промисловими роботами.

Оцінка

Студенти оцінюються за допомогою відзначених репетитором і комп’ютером завдань, усних або практичних оцінок, проектів, іспитів, дисертацій та портфоліо. Зовнішнє іспитування гарантує, що ми підтримуємо академічні стандарти та забезпечуємо незалежне уявлення про процес оцінювання.

Наша світова репутація

Open University був заснований Королівською хартією 23 квітня 1969 року.

З тих пір ми пройшли довгий шлях, постійно впроваджуючи інновації на кожному кроці, щоб переконатися, що наша основоположна місія – забезпечення доступу до освіти для всіх – залишається такою ж актуальною зараз, як і понад 50 років тому.

Доставити вам університет, де б ви не були

Ми є найбільшим університетом у Великобританії та найпопулярнішим вибором для студентів-заочників.

 • Ми є найкращим у світі університетом дистанційного навчання (The Times World University Rankings).
 • Наше гнучке навчання означає, що ми можемо задовольнити потреби окремих осіб і великих роботодавців у всьому світі.
 • Наша мережа, що налічує понад 5000 експертів-викладачів, забезпечують інноваційне, проникливе навчання, і багато хто поєднує свою роботу як репетиторів з академічними або галузевими посадами.
 • Ми визнані в усьому світі як експерти з технологій навчання, які очолюють дослідження, які стимулюють інновації у навчанні.

Видатне дослідження

OU підтримує різноманітну спільноту з понад 900 аспірантів-дослідників, які виконують передові докторські та професійні проекти.

 • Ми потрапили до першої третини університетів Великобританії за версією Research Excellence Framework (REF) 2014, використовуючи рейтинг Times Higher Education Power Score.
 • Ми були п’ятими за загальним задоволеністю в опитуванні післядипломних досліджень (PRES) 2019.

Наші курси підкріплені нашими дослідженнями і підлягають ретельному зовнішньому огляду.

Крім того, провідна у світі програма досліджень стратегій навчання та освітніх технологій гарантує, що наші матеріали є ефективними та придатними для широкомасштабного підтримуваного дистанційного навчання.

Міжнародне визнання

Open University можна порівняти з тими, що присуджуються іншими університетами Великобританії. Насправді, багато роботодавців та організацій у всьому світі наймають Open University і розуміють, що ступінь OU за академічним стандартом дорівнює ступеню будь-якого іншого британського університету.

 • Наша бізнес-школа є однією з елітної групи, яка отримала потрійну акредитацію від усіх трьох провідних світових асоціацій з акредитації менеджменту.
 • OU є одним із трьох вищих навчальних закладів Великобританії, які отримали акредитацію в Сполучених Штатах, визнану Комісією вищої освіти Середніх штатів (MSCHE). MSCHE – це добровільна неурядова членська асоціація, яка визначає, підтримує та сприяє досконалості освіти в навчальних закладах з різними місіями, групами студентів та ресурсами. Ми є членом з 2005 року, а в 2020 році наша акредитація була повторно підтверджена.

Нагороди

 • У шорт-лист премії Times Higher Education «Бізнес-школа року» у 2013, 2014, 2016 та 2017 роках
 • П’ять фіналістів і два переможці міжнародної премії AMBA «Студент року».
 • У шорт-лист премії Асоціації MBA (AMBA) Innovation Award 2015
 • Володар двох галузевих нагород за наш онлайн-інструмент MBA Business Case Builder (допомагає майбутнім студентам створити переконливий бізнес-довід для спонсорства роботодавця): золото в щорічній категорії Heist Awards «Найкраще використання інновацій та креативного мислення») та срібло в CASE Circle of Excellence Awards (категорія «Окремі суб-сайти»)
 • OUBS представлений в AACSB Innovations That Inspire для значних інвестицій у безкоштовні навчальні ресурси онлайн у 2016 році
 • Переможець у категорії «Бізнес-партнерство» на Guardian University Awards 2017 за нашу співпрацю з компанією, що надає фінансові послуги True Potential LLP
 • Один переможець міжнародної премії AASCB Influential Leader Awards у 2019 році

Стипендії та фінансування

Funding your studies

Нічого не платіть наперед – понад 80% наших студентів в Англії фінансують своє навчання за допомогою позики на оплату навчання на неповний робочий день (іноді її називають студентською позикою), тобто вони не платять нічого наперед.

Позика на оплату навчання на неповний робочий день

 • Вони покриють всю плату за ваш модуль.
 • Вони відкриті для всіх – право на участь не залежить від вашого доходу та немає вікових обмежень.
 • Ви не повернете ні копійки, доки не заробите понад 27 295 фунтів стерлінгів на рік.

Кредит OUSBA

Сплачуйте свої збори частинами за допомогою кредиту від Open University Student Budget Accounts Ltd.

Спонсорство роботодавця

Ваш роботодавець може частково або повністю оплатити вартість модуля.

Стипендії та інша підтримка

Залежно від ваших обставин ви можете мати право подати заявку на одну або кілька з наступного:

Безкоштовний модуль доступу OU

Якщо ваш сімейний дохід не перевищує 25 000 фунтів стерлінгів, ви можете безкоштовно скористатися одним із наших вступних модулів Access.

Фінансування витрат, пов'язаних з навчанням

Після того, як ви почнете навчання, якщо ви відповідаєте вимогам, ви зможете отримати відшкодування деяких додаткових витрат на навчання.

Фонд стипендій для опікунів

Якщо ви є або нещодавно були неоплачуваним опікуном, ви можете отримати повну кваліфікацію OU безкоштовно.

Стипендія опікунів

Якщо ви надаєте неоплачуваний догляд другу або члену сім’ї, ви можете мати право на 250 фунтів стерлінгів на витрати, пов’язані з навчанням.

Досвідчена стипендія

Якщо ви коли-небудь перебували під опікою місцевої влади, ви можете мати право на 250 фунтів стерлінгів на витрати, пов’язані з навчанням.

Допомога студентам з обмеженими можливостями (DSA)

Ви можете отримати фінансову підтримку для покриття витрат на навчання, понесених через вашу інвалідність.

Фонд стипендій ветеранів-інвалідів

Якщо ви отримали поранення під час або внаслідок військової служби, ви можете безкоштовно отримати повну кваліфікацію OU.

Відкриті ф'ючерсні стипендії

Якщо ви вважаєте себе чорношкірим, азіатом або представником іншої етнічної меншини, ви можете отримати 500 фунтів стерлінгів на навчання або проживання.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Відгуки учнів

Розташування

 • Milton Keynes

  Walton Hall, Kents Hill, MK7 6BJ, Milton Keynes

  • Milton Keynes

   Milton Keynes, Великобританія

   • The City

    Walton Hall, Kents Hill, MK7 6AA, The City

    Запитання