Oregon State University Carlson College of Veterinary Medicine

Oregon State University Carlson College of Veterinary Medicine

Oregon State University Carlson College of Veterinary Medicine

Введення

Опис місії

Карлсонський коледж ветеринарної медицини при Університеті штату Орегон обслуговує потреби штату Орегон, країни та світу, навчаючи наступне покоління готових до практики ветеринарів, надаючи найсучасніші діагностичні та клінічні послуги та підтримуючи постійну роботу освіта ветеринарних лікарів. Біомедичні дослідження, проведені в коледжі, дедалі більше розширюють сферу застосування ветеринарної медицини для вирішення як питань здоров’я тварин, так і значення хвороб тварин для здоров’я населення.

Стратегічний план коледжу ветеринарної медицини є результатом більш ніж року напружених роздумів, досліджень, обговорень, опитувань та збору інформації від різних осіб з коледжу та груп зацікавлених сторін за межами коледжу. Результатом є план, який відображає наші цінності, нашу місію та наші амбіції.

Стратегічне планування за своєю суттю є перспективним завданням, яке передбачає те, на чому важливо підкреслити або визначити пріоритети протягом більш тривалого часу, ніж звичайна операційна діяльність, щоб забезпечити незмінну цінність та актуальність організації в майбутньому.

Процес планування включав такі основні етапи:

Зрозумійте нашу ситуацію

Визначте майбутнє, на яке ми прагнемо

Охарактеризуйте як виклики, так і можливості, пов’язані з цим майбутнім

Встановіть дієві наступні кроки, які ми збираємося зробити сьогодні для досягнення цього майбутнього

Керівний комітет стратегічного планування CVM прагнув зрозуміти зовнішні тенденції та обмеження, які впливають на CVM та професію. За участю викладачів, співробітників та студентів керівний комітет обговорив те, що вони вважають важливим для майбутнього успіху СВМ, та розробив набір з чотирьох стратегічних пріоритетів, що складають план.

Ми сподіваємось працювати над досягненням цих цілей та ділитися нашими успіхами з усіма, хто підтримує Коледж.

Розташування

  • Corvallis

    Southwest 30th Street,700, 97331, Corvallis

    Запитання