Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Введення

Ohio Valley College Of Technology ( OVCT ) був заснований в 1886 році для задоволення потреб у навчанні в зоні трьох штатів. Понад століття наш коледж є традицією громади для студентів, які шукають якісну освіту, готуючи їх до попиту. Студенти Ohio Valley College Of Technology навчаються у досвідчених викладачів, які піклуються. Тисячі людей пройшли навчання, необхідне для досягнення чудової кар’єри та прекрасного життя. Незалежно від того, закінчуєте ви середню школу чи вам потрібно розвивати свої навички для сьогоднішньої кар’єри, Ohio Valley College Of Technology може допомогти вам реалізувати ваші цілі. Наш багаторічний досвід обслуговування студентів та роботодавців у регіоні приносить велику користь нашим випускникам. Часте спілкування з роботодавцями дозволяє нам не відставати від навичок, які вимагають роботодавці. Наш випускник відділу управління кар’єрою працює з роботодавцями, щоб задовольнити потреби у персоналі та допомогти випускникам знайти повноцінну кар’єру після закінчення навчання.

Ohio Valley College Of Technology Огайо вже багато років обслуговує студентів та роботодавців по всій штаті Огайо. Цей багаторічний досвід є користю для наших студентів. Наше відкрите та часте спілкування з роботодавцями дозволило нам не відставати від тих навичок, які шукають роботодавці, та їхніх потреб у персоналі, щоб ми могли ефективно розміщувати студентів на кар’єрі після закінчення навчання. Ohio Valley College Of Technology постійно переглядає та адаптує свої програми з урахуванням мінливих потреб місцевого ринку праці.

Ohio Valley College Of Technology має інституційну акредитацію Акредитаційного бюро шкіл медичної освіти (ABHES) для присудження наукових ступенів та дипломів.

Розташування

  • East Liverpool

    Ohio 170,15258, 43920, East Liverpool

    Запитання