Phoenix Institute Of Herbal Medicine And Acupuncture Доктор акупунктури зі спеціалізацією з фітотерапії
Phoenix Institute Of Herbal Medicine And Acupuncture

Доктор акупунктури зі спеціалізацією з фітотерапії

Phoenix, США

5 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Ступінь доктора акупунктури (доктор акупунктури та доктор акупунктури зі спеціалізацією з фітотерапії) пропонуються окремо, а також можуть бути прийняті одночасно з магістрами акупунктури та магістрами східної медицини.

Програми DAC або DAcHM / MSAC або MSOM мають однаковий зміст, при цьому докторська програма має додаткові докторські компетенції в галузі догляду за пацієнтами (розширені діагностичні дослідження), системної медицини (системи догляду за пацієнтами та спільної допомоги) та професійного розвитку (стипендія, дослідження та науково обґрунтована медицина).

Поточні студенти аспірантури або ті, хто закінчив навчання протягом останніх 5 років, можуть вступити до ЦАП. і MSAC або MSOM, і їхні поточні курсові роботи приймаються відповідно до вимог докторського ступеня.

Випускникам 5 років або пізніше, або іншим програмам, потрібно буде перевірити їх стенограми для визначення кредитного переказу. Кредит на переказ надається лише за курсові роботи, які відповідають PIHMA програми PIHMA та стандартам для завершення програми. Будуть застосовуватися додаткові методи визначення академічних рівнів компетентності для ліцензованих акупунктуристів на практиці більше 5 років.

Про Школу

Запитання