Phoenix Institute Of Herbal Medicine And Acupuncture Магістр східної медицини (MSOM) / доктор акупунктури зі спеціалізацією з фітотерапії (DAcHM)
Phoenix Institute Of Herbal Medicine And Acupuncture

Магістр східної медицини (MSOM) / доктор акупунктури зі спеціалізацією з фітотерапії (DAcHM)

Phoenix, США

0 Hours

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Ця програма в основному фокусується на основних аспектах азіатських / східних трав та акупунктури та їх взаємозв'язку з галуззю інтегративної медицини.

На відміну від інших азіатських / східних рослинних програм, рослинна програма PIHMA спеціально розроблена для західних учнів. Замість типових шкіл, які викладають одиничні трави протягом одного року та формули в наступному році, що вимагають великого запам’ятовування, програма PIHMA наголошує на аналітичному процесі мислення як травник шляхом навчання в контексті синдромів. Навчання починається із загальної картини синдрому, а потім розглядаються формули та окремі трави, пов’язані з ним. Це порівнюється з іншими рослинними сумішами, тим самим підтримуючи навик модифікації формули та відбору трав. Сучасне західне мислення - це вчитися на практиці, і PIHMA підтримує це, доповнюючи процес запам’ятовування.

Студенти можуть очікувати:

Огляд синдромів та практичної діагностики, пов’язаних із представленими травами та формулами.

Ретельне обговорення окремих трав та сумішей, що забезпечує практичне та клінічне використання.

Основні азіатські патентні формули та рослинні продукти американського виробництва.

Як модифікувати основні формули відповідно до диференціації симптомів та ознак.

Тематичні дослідження для ілюстрації та уточнення на прикладах.

Домашні оглядові вправи для оптимального навчання.

Студенти MSOM / DAcHM проходять понад 900 годин студентської акупунктурної клініки та понад 200 годин студентської трав'яної клініки під наглядом професіонала. Студенти мають право складати національні сертифікаційні іспити з акупунктури та китайської фітотерапії після успішного закінчення.

Про Школу

Запитання