Keystone logo
RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

RCSI & UCD Malaysia Campus

Введення

RCSI

  • Випускники нагороджуються медичними ступенями Національного університету Ірландії. Такі ступені є відомі на міжнародному рівні та є відмінною рисою якості та досконалості
  • Випускники приєднаються до цінних глобальних мереж випускників, які поширюються на кожну систему охорони здоров'я в кожній країні по всьому світу

Освіта світового класу, глобальне визнання

У RCSI

Студенти RUMC отримують вигоду від особистого наставництва, невеликих класів та сучасних інноваційних стилів навчання, що встановлюються в підтримці спільноти вчителів, студентів, адміністративного персоналу та друзів.

RUMC розташована централізовано на двох майданчиках, розташованих поруч із центром Джорджтауну, що є об'єктом спадщини ЮНЕСКО. У межах п'яти хвилин ходьби від лікарняного містечка Пенанг передбачено 200 читацьких театрів, сучасні семінарні зали, повністю обладнаний мультимедійний центр, можливості для проведення відеоконференцій, науково-дослідні лабораторії, повна академічна бібліотека, лабораторія клінічних навичок, кафетерій та студентське навчання, навчання та соціальні вузли.

У малазійському кампусі студентам пропонується збалансувати свої академічні та клінічні зобов'язання з членством в Студентській асоціації RUMC. Студентська асоціація пропонує велику кількість спортивних, культурних та позакласних заходів для студентської спільноти RUMC.

Будучи університетом, майбутні когорти будуть продовжувати спадщину в рамках RCSI

Випускники займають керівні посади в таких різних країнах, як Малайзія, Ірландія, Австралія, Сполучені Штати, Бруней, Нова Зеландія, Швейцарія та Велика Британія.

Наші випускники є джерелом величезної гордості, оскільки вони нагороджуються такими ж загальновизнаними кваліфікаціями як студенти RCSI та UCD. Вони стають частиною багатих мереж випускників з багаторічними зв'язками в країнах та системах охорони здоров'я у всьому світі.

Ця мережа включає колишнього президента Ірландії, президента UCD, генерального директора RCSI, нинішнього президента Ірландської медичної ради, а також нинішньої та першої заступника прем'єр-міністра Малайзії Дато Сері д-ра Ван Азізи бінді Ван Ізмаїла . Мережа випускників є неоціненним джерелом керівництва, підтримки та допомоги для всіх наших випускників.

Ви отримуєте вигоду від статусу та кваліфікації, що має глобальне визнання, що дає вам безмежні можливості для кар'єри.

Розташування

  • George Town

    4 Jalan Sepoy Lines, 10450 George Town, , George Town

Запитання