We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Pacific Northwest University Of Health Sciences

Pacific Northwest University Of Health Sciences

Pacific Northwest University Of Health Sciences

Введення

Pacific Northwest University Of Health Sciences ( PNWU ) виховує та навчає медичних працівників, щоб наголосити на службі серед сільських та медично незабезпечених громад на північному заході.

Pacific Northwest University Of Health Sciences розробив модель "Набір-виховання-повернення", яка допоможе подолати значний дефіцит медичних працівників на північному заході. Pacific Northwest University Of Health Sciences наголошує на наборі студентів із сільських районів або з недорозвиненим місцем. Він навчає студентів у таких сферах із запланованими результатами випускників, які повертаються на практику в ті чи подібні громади.

Окрім пропонування програми остеопатичної медицини, університет співпрацює зі Школами фармацевтики та медсестер університету штату Вашингтон (WSU) та асистентом лікаря (PA) Університету спадщини (HU) та магістра мистецтв у галузі медичних наук (MAMS). міжпрофесійне навчання студентів з кожної програми.

Розташування

  • Yakima

    University Parkway,200, 98901, Yakima

    Запитання