Point Loma Nazarene University PLNU

Point Loma Nazarene University PLNU

Point Loma Nazarene University PLNU

Введення

Як християнський університет гуманітарних мистецтв, PLNU прагне формувати академічний, особистий та духовний ріст студентів. Наша місія полягає не просто в тому, щоб підготувати вас до кар’єри після закінчення університету - хоча це і частина цього, - але сформувати вас у вдумливого, сервісного та зацікавленого члена вашої спільноти та світу. Коротше кажучи, ми прагнемо допомогти вам стати тим, ким ви покликані.

Ми вважаємо, що це трапляється, коли студенти критично досліджують різні галузі думок у галузі наук, соціальних та гуманітарних наук - такі, як загальноосвітній навчальний план "Основоположних досліджень" - з турботою про служіння іншим і відкритістю до Божої благодаті в роботі в наших громадах, країнах , і живе.

Наші викладачі відомі своєю досконалістю викладачів та науковців у відповідних галузях, а також своєю відданістю формуванню відносин зі студентами, побудованих навколо наставництва та підзвітності, щоб допомогти студентам процвітати в академічній, професійній та духовній сфері.

У PLNU невелике співвідношення студентів до викладачів 14: 1 насправді означає, що ви можете мати стосунки один до одного з викладачами, які так само цікавляться тим, ким ви стаєте, як і тим, як ви працюєте. Ми закликаємо студентів перейти від одновимірної освіти до тієї, яка сприяє енергійному та корисному академічному дослідженню за допомогою літніх дослідницьких програм, навчальних програм за кордоном, випускних проектів на місцях, відмінні програми та багато іншого.

Завдяки наставництву викладачів та безлічі академічних можливостей ви розвинете перспективу, знання, мудрість та досвід, необхідні для цілеспрямованої кар'єри після закінчення навчання.

Розташування

Розташування
  • Lomaland Drive,3900, 92106, San Diego

Запитання