The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

Введення

Промислова та системна інженерія (ISE) - це професійна дисципліна, яка зосереджена на розробці та впровадженні оптимальних рішень з точки зору системного рівня.

Це стосується людей, технологій, якості, фінансів, інформації та екологічних проблем. Основна роль інженера промислових систем полягає в організації та гармонійній роботі з іншими для упорядкування операційних процедур, підвищення продуктивності та загальної продуктивності системи. Кінцевою метою є підвищення ефективності, зменшення експлуатаційних витрат та підвищення задоволеності споживачів.

ISE відрізняється від інших традиційних інженерних дисциплін, завдяки чому знання та вміння застосовуються до конкретних областей. Наприклад, традиційні виробничі інженери зазвичай працюють у виробничих умовах. На відміну від цього, ISE надає вам можливість працювати в різних організаціях, включаючи промисловий та комерційний сектори. У зв’язку з цим інженери-промислові та системні інженери мають набагато гнучкіший кар’єрний шлях. Випускники ISE працюють в організаціях, які займаються розробкою нових продуктів, транспортуванням, тематичними парками, логістичними послугами, банками, комунальними службами, консалтинговими підприємствами з питань розвитку бізнесу, урядовими департаментами тощо. Кінцевою метою дисципліни ISE є забезпечення лідерства у розробці інтегрованих промислових та комерційних систем для просування та добробуту громади.

Послуги в департаменті ISE не мають собі рівних у Гонконгу та регіоні. До них належать:

  • Центр систем корпоративних систем PolyU Microsoft
  • Центр досліджень управління знаннями та інновацій
  • Центр технологій Microsystems
  • Цифрова фабрика
  • Державна ключова лабораторія партнера ультраточної технології обробки
  • Дослідницький центр передових технологій виробництва

Ці послуги варіюються від сучасного обладнання та програмного забезпечення для розробки передових технологій виробництва, моделювання логістики, засобів розробки систем для електронного бізнесу, автоматизованого проектування до розробки віртуальних продуктів.

Департамент також активно бере участь у співпраці з промисловістю за допомогою спільних дослідницьких проектів, консультацій та схем навчальних компаній.

Ця міцна співпраця як з місцевою, так і з регіональною галузями промисловості, а також завдяки чудовим можливостям та досвіду персоналу надає студентам можливість поринути у це середовище співпраці, що матиме для них велику користь після закінчення навчання.

Розташування

  • General Office of Department of Industrial and Systems Engineering Room EF625, 6/F, Core F The Hong Kong Polytechnic University 11 Yuk Choi Road, Hunghom, Kowloon,, , Hong Kong

Запитання