Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Введення

Ponce Health Sciences University присвячений наданню найвищих якісних програм вищої медичної освіти. Ця мета, окрім дослідницьких та медичних програм університету, продовжує 40-річну традицію вдосконалення нашої професії та сприяння нашому співтовариству.

Визнаний як в Пуерто-Рико, так і за кордоном завдяки освітнім послугам та науковим досягненням, університет продовжує зосереджуватись на дисциплінах медицини, клінічної психології, біомедичних наук, громадського здоров’я та медсестер. Для вирішення майбутніх викликів у галузі охорони здоров’я університет запускає інноваційний відбір магістрів та сертифікаційних програм, спеціально розроблених для заповнення прогалин у службі в рамках професії та розширення сфери охорони здоров’я висококваліфікованими практиками.

Наша прихильність до досконалості освіти є основною цінністю, яка змушує університет шукати та набирати не лише видатних викладачів, а й видатних студентів. Поєднуючи розширені академічні та професійні освітні пропозиції в кооперативному та інтимному навчальному середовищі, Ponce Health Sciences University продовжує випускати висококваліфікованих медичних працівників, відданих своїй громаді та розширюючим майбутнім потребам своєї професії.

Розташування

  • Ponce

    PO BOX 7004, Ponce, PR 00732-7004, , Ponce

    Запитання