Pacific Rim College Диплом цілісного харчування
Pacific Rim College

Диплом цілісного харчування

Victoria, Канада

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 210 / per credit *

На кампусі

* за кредит

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Диплом про цілісному харчуванні

Диплом Цілісний харчування являє собою 3-річний (6 семестр) програма, яка досліджує використання продуктів харчування для підтримки здоров'я і лікування захворювань. Це найбільша програма на місці цілісного харчування в Канаді, складається з теоретичних і практичних занять і включає в себе приготування їжі і клінічну курсову. Ця програма визнана Національної асоціації фахівців з харчування (NANP) і є NANP рекомендована програма навчання.

Досягнувши вперше точка в людському існуванні, де більше людей мають надлишкову вагу, ніж голодні, де наших дітей тривалість життя менша, ніж у нас, і де харчові ресурси і знання корінних народів зникають швидше, ніж ми можемо зберегти їх, збільшуючи живильну знання про як місцеві, так і глобальному масштабах має життєво важливе значення. Диплом Цілісний харчування є навчання студентів для просування людини і гігієни навколишнього середовища шляхом обміну знань про харчування.

Цілі Диплом Цілісний харчування є три аспекти:

- підвищити здоров'я людей через покращення практики харчування,
- зберегти та поширювати знання та практику корінних народних продовольчих товарів, а також
- забезпечити захист глобальної екосистеми за допомогою застосування екологічно безпечних харчових технологій.

Навчальні параметри

Школа холистической харчування пропонує цілорічні можливості для отримання освіти з академічним календарем на основі 3-х семестрів на рік. Нові студенти можуть зараховуватись кожен січень, травень та вересень, і студенти можуть або обирати навчатися навчально-цільним навчальним закладом або навчатися на семестрі або більше на власний розсуд. Вибираючи їх, звичайно завантажити кожен семестр, студенти можуть завершити будь семестр на неповний робочий день або повний робочий день.

Студенти, які бажають не вступати до жодної програми, також мають право приймати індивідуальні курси для особистого збагачення, за умови дотримання необхідних умов курсу.

клінічна підготовка

Студенти за програмою Holistic Nutrition можуть пройти всю клінічну підготовку в Клінічній клініці для студентів КНР або зможуть брати участь у нашій Програмі клінічної екстернати. Студенти денної форми навчання зазвичай починають клінічну підготовку через спостереження під час першого тижні досліджень.

Прийом

Прийом в Диплом Цілісний харчування в Pacific Rim College на конкурсній основі. Введення студенти повинні бути не молодше 18 років, мати диплом середньої школи або після задовільного середньої освіти, а також всі немісцеві володіють англійською мовою, претенденти мають продемонструвати володіння письмовою та усною англійською. Будь-який іноземний заявник може бути зобов'язаний подати офіційний звіт оцінки від кваліфікації іспиту англійської, таких як TOEFL (тест з англійської мови як іноземної) або IELTS (Міжнародна система англійської мови тест).

Азіатсько-Тихоокеанський регіон коледж має намір виробляти тільки самі практикуючих лікарів якість. В результаті, ми залишаємо за собою право приймати і зберігати тільки студентів, які демонструють потенціал для досягнення на самій верхній рівні. Кандидати будуть оцінюватися на основі заслуг, таких як високе досягнення, академічної емоційної зрілості, гуманітарної діяльності, моралі, участі громад і досвіду, пов'язаних зі здоров'ям.

Для того, щоб подати заяву про прийом в Диплом Цілісний програми харчування, будь ласка, натисніть на посилання нижче. Кандидати запрошуються подати заявку не менше ніж за 6 тижнів до дати початку семестру. Заявки все одно будуть прийняті за цією точкою і будуть оцінюватися, але пропуск для участі може бути недоступним до наступного семестру. За сприятливою перевіркою вашої заявки нашої приймальної комісії ви можете зв'язатися з ним для проведення співбесіди, яке можна здійснити по телефону, якщо інтерв'ю між людиною неможливо.

Вартість навчання


Навчання засноване на душу кредитної системи. Хоча коледж надає шаблон для курсу завершення в кожній програмі, в кінцевому рахунку, кожен студент визначає його або її навантаження курсу і розклад і таким чином за семестр навчання. Перевірені кредити не застосовуються до вимог випускних. Всі ціни вказані в канадських доларах. Для кожного семестру, повна оплата за навчання через на перший день занять.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Master in Human Nutrition and Food-Related Behaviour
    • Helsinki, Фінляндія
  • Магістр громадського здоров'я - Харчування - Житло
    • Lynchburg, США
  • Кандидат наук з харчування та метаболізму
    • Prague, Чеська Республіка