Pacific Rim College диплом з акупунктури та східної медицини
Pacific Rim College

диплом з акупунктури та східної медицини

Victoria, Канада

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

* за кредит

Введення

Диплом акупунктури і східної медицини

Диплом акупунктури і східної медицини є 4-річний (8 семестр) програма, яка глибоко досліджує теоретичні та клінічні концепції акупунктури і східної медицини. Голковколювання та Східна медицина включає в себе такі дисципліни, як акупунктура, фітотерапія, китайський масаж, дієтотерапія і лікувальна гімнастика. Студенти вивчають основні філософії, діагностичні принципи і терапевтичні методи цієї древньої і потужної системи медицини, і включити їх з медико-біологічних наук та іншими цілющими філософій. Це 2925-годинна програма задовольняє вимогам навчального плану CTCMA БК.

Навчальні параметри

Школа акупунктури і східної медицини пропонує цілорічні можливості для здобуття освіти з академічним календарем на основі 3 семестри на рік. Нові студенти можуть зараховуватись кожен січень, травень та вересень, і студенти можуть або обирати навчатися навчально-цільним навчальним закладом або навчатися на семестрі або більше на власний розсуд. Вибираючи їх, звичайно завантажити кожен семестр, студенти можуть завершити будь семестр на неповний робочий день або повний робочий день.

Студенти, які бажають не вступати до жодної програми, також мають право приймати індивідуальні курси для особистого збагачення, за умови дотримання необхідних умов курсу.

клінічна підготовка

Студенти за програмою акупунктури та східної медицини можуть закінчити всі клінічні заняття у студентській клініці в КНР на вищих навчальних закладах або взяти участь у нашій програмі глобальної освітньої програми, клінічній екстернарстній програмі або з нашим клінічним партнером в Китаї, Ляонінському університеті TCM. Студенти денної форми навчання зазвичай починають клінічну підготовку через спостереження під час першого тижні досліджень.

Прийом

Прийом в школу акупунктури і східної медицини в Pacific Rim College на конкурсній основі. Введення студенти повинні мати диплом середньої школи або тест еквівалентності. Крім того, всі немісцеві англоговорящие претенденти мають продемонструвати майстерність письмового та розмовної англійської мови. Будь-який іноземний заявник може бути зобов'язаний подати офіційний звіт оцінки від кваліфікації іспиту англійської, таких як TOEFL (тест з англійської мови як іноземної) або IELTS (Міжнародна система англійської мови тест).

Азіатсько-Тихоокеанський регіон коледж має намір виробляти тільки самі практикуючих лікарів якість. В результаті, ми залишаємо за собою право приймати і зберігати тільки студентів, які демонструють потенціал для досягнення на самій верхній рівні. Кандидати будуть оцінюватися на основі заслуг, таких як високе досягнення, академічної емоційної зрілості, гуманітарної діяльності, моралі, участі громад і досвіду, пов'язаних зі здоров'ям.

Кандидати запрошуються подати заявку не менше ніж за 6 тижнів до дати початку семестру. Заявки все одно будуть прийняті за цією точкою і будуть оцінюватися, але пропуск для участі може бути недоступним до наступного семестру. За сприятливою перевіркою вашої заявки нашої приймальної комісії ви можете зв'язатися з ним для проведення співбесіди, яке можна здійснити по телефону, якщо інтерв'ю між людиною неможливо.

Вартість навчання

Навчання засноване на душу кредитної системи. Хоча коледж надає шаблон для курсу завершення в кожній програмі, в кінцевому рахунку, кожен студент визначає його або її навантаження курсу і розклад і таким чином за семестр навчання. Перевірені кредити не застосовуються до вимог випускних. Всі ціни вказані в канадських доларах. Для кожного семестру, повна оплата за навчання через на перший день занять.

Фінансова допомога

Ця програма схвалена для студентських кредитів Канади. Жителі Британської Колумбії можуть подати заявку на отримання студентських кредитів через StudentAid BC.

Про Школу

Запитання