Pacific Rim College природно довідка про стан здоров'я
Pacific Rim College

природно довідка про стан здоров'я

Victoria, Канада

0 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

* за кредит

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Сертифікат Natural Health

Програма Natural Health є програмою 2 роки (4 семестри), що дає студентам огляд багатьох дисциплін природного здоров'я. НПЗ можуть бути прийняті в якості самостійної програми сертифіката або може бути програма вступу в іншу школу або програму на КНР. Студенти повинні успішно завершити кожен з наступних курсів для того, щоб випускник. Факультативні вимоги можуть бути задоволені в результаті успішного завершення будь навчальною програмою курсу, пропонованих в школі фітотерапія, школи акупунктури і східної медицини і школа цілісний харчування. Деякі курси безперервної освіти також можуть розраховувати, як виборні кредитів.

І частину часу, і варіанти навчання очного доступні для студентів.

Післядипломної

Випускники програми Natural Health розбираються в різних корінних і цілісних форм і філософій. Вони можуть шукати роботу в секторах роздрібної торгівлі та оздоровчі, оздоровчі консультації пропозицію на рівні громад, виробляти натуральні продукти для здоров'я і зараховуються в дипломній програми в КНР. Кредити будуть передавати безпосередньо в програму диплом в школі акупунктури і східної медицини, Диплом Фітотерапія і Дипломом цілісний харчування.


Приймальна

Прийом в програмі природних охорони здоров'я на Pacific Rim College на конкурсній основі. Введення студенти повинні мати диплом середньої школи або тест еквівалентності, або адекватну послесреднего курсові і всі нерідні англомовних Заявники повинні продемонструвати майстерність письмового та розмовної англійської мови. Будь-який іноземний заявник може бути зобов'язаний подати офіційний звіт оцінки від кваліфікації іспиту англійської, таких як TOEFL (тест з англійської мови як іноземної) або IELTS (Міжнародна система англійської мови тест).

Азіатсько-Тихоокеанський регіон коледж має намір виробляти тільки самі практикуючих лікарів якість. В результаті, ми залишаємо за собою право приймати і зберігати тільки студентів, які демонструють потенціал для досягнення на самій верхній рівні. Кандидати будуть оцінюватися на основі заслуг, таких як високе досягнення, академічної емоційної зрілості, гуманітарної діяльності, моралі, участі громад і досвіду, пов'язаних зі здоров'ям.

За сприятливого розгляду Вашої заяви нашого приймальної комісії, ви можете бути запрошені на співбесіду, яке може бути здійснено по телефону, якщо людина інтерв'ю до людині не можливо.

Вартість навчання

Навчання засноване на душу кредитної системи. Хоча коледж надає шаблон для курсу завершення в кожній програмі, в кінцевому рахунку, кожен студент визначає його або її навантаження курсу і розклад і таким чином за семестр навчання. Перевірені кредити не застосовуються до вимог випускних. Всі ціни вказані в канадських доларах. Для кожного семестру, повна оплата за навчання через на перший день занять.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Доктор філософії (PhD) за дослідженнями в галузі природничих наук про здоров'я
    • Online
  • Лікар натуропатичної медицини
    • Portland, США
  • Магістр харчової натуропатії
    • Atarfe, Іспанія