Keystone logo
Private University in the Principality of Liechtenstein

Private University in the Principality of Liechtenstein

Private University in the Principality of Liechtenstein

Введення

Про нас

UFL є некомерційним фондом (стаття 552ff Закону про особи та компанії Ліхтенштейну) і має штаб-квартиру в муніципалітеті Трієсен. Остаточному схваленню урядом Ліхтенштейну в листі від 14 лютого 2007 року передували різні етапи регулярного перегляду установи та розширення. Після «Дозволу на створення та управління університетом наук про людину в Князівстві Ліхтенштейн» 29 серпня 2000 року університет був відкритий 3 жовтня 2000 року. 4 квітня 2003 року уряд надав університету державне визнання. Визнання ґрунтується на рецензуванні та врахуванні отриманих чудових піонерських досягнень. Влітку 2004 року університет зазнав фундаментальної переорієнтації. Колишня викладацька та дослідницька спрямованість у галузі психології та філософії була замінена медико-науковими та юридичними дослідженнями. У серпні 2006 року після цієї переорієнтації Рада університету подала заяву до уряду Князівства Ліхтенштейн про зміну назви. У листі від 2 квітня 2008 р. Остаточно відзначено зміну назви на " Private University in the Principality of Liechtenstein ".

Оцінка

Аудит якості UFL відомим агентством з акредитації ACQUIN був завершений у 2017 році та подано відповідний звіт. Аудит якості охоплював організацію дослідження, навчальний матеріал та викладацький склад UFL. У своєму опублікованому звіті експерти підтверджують стратегію UFL та наголошують на можливостях та водночас дають численні цінні рекомендації, особливо щодо персоналу, інфраструктури та організаційних питань щодо подальшого сталого розвитку UFL. Наш університет вважає себе навчальною організацією і включить відповідні поради та цінні пропозиції до подальшого розвитку університету.

134800_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

Бачення

Private University in the Principality of Liechtenstein (UFL) розглядає себе як сучасний університетський навчальний заклад і бачить своє завдання в самостійному викладанні та наукових дослідженнях. Завдяки акредитованим за сумісництвом докторським програмам з медичної науки та права, він є унікальним у регіоні. UFL присвячена концепції навчання протягом усього життя і організовує свої курси виключно за сумісництвом.

Місія

УФЛ пропонує курси медичної науки та права. Асортимент курсів доповнюється подальшими навчальними курсами. УФЛ приділяє особливу увагу пропозиціям заочних докторських програм. UFL супроводжує амбітних людей, які бажають поєднати професійну експертизу та наукові міркування. UFL працює над узгодженням вимог університету, індивідуального практичного досвіду та практичності заочного навчання. У UFL регулярно беруть участь студенти. Ми намагаємось забезпечити постійну акредитацію навчальних програм. Докторантура в УНФ орієнтована на професійну та практичну діяльність. Вона орієнтована на супроводжуючу та згодом подальшу професійну діяльність. УФЛ надає великого значення якості викладання та викладацькій компетентності його викладачів. Завдяки невеликим розмірам UFL може забезпечити особисту та індивідуальну підтримку своїх студентів.

Дослідницька діяльність в UFL орієнтована на додатки. Наукові проекти в рамках дисертації тісно пов'язані з професійною діяльністю докторантів. Науково-дослідна діяльність в рамках структурованих науково-дослідних підрозділів UFL безпосередньо пов'язана з науковими пріоритетами факультетів. UFL розвиває міжнародні наукові співробітництва та прагне до розширення. Міжнародна мережа з університетами та науково-дослідними установами забезпечує обмін студентами та викладачами та забезпечує доступ до сучасних науково-дослідних установ. Результати досліджень випускників публікуються у власній серії.

UFL надає великого значення стійкій інтеграції в Ліхтенштейні, особливо в Трієсені, і прагне створити добрі стосунки з громадою. UFL вважає важливим наріжним каменем міжнародно-привабливого освітнього місця в Ліхтенштейні та значною мірою сприяє різноманітності освіти в регіоні. UFL розглядає передачу знань з наукових досліджень громадськості як одне із своїх найважливіших завдань. Таким чином, вона бере на себе соціальну відповідальність. В рамках публічних заходів наукові висновки мають бути зрозумілі для населення.

Через мережу ALUMNI UFL розвиває відносини зі своїми студентами та продовжує це робити навіть після успішного закінчення студентів.

134801_pexels-photo-1438072.jpeg

Випускники УФЛ

Наш потенціал

«Випускник» насправді був «учнем», без грошей випускником монастирських шкіл. Що залишилося до сьогодні, це термін випускників як представника випускників університетів та коледжів. Однак в університеті, який пропонує лише аспірантуру, термін "учень", ймовірно, був би неправильним, оскільки випускники - це виключно вчені, які вже розпочали успішну кар'єру, як правило, посеред життя і наважуються на посаду. сили зробити крок до завершення докторського курсу, поки ще працюю. Бо це означає наполегливу працю, і це вимагає наполегливості, сили та багато самомотивації. Завдяки міжнародній орієнтації, UFL не лише залучає викладачів вищого класу, але й досвідчених особистостей як студентів, які хочуть розвиватися далі. Тому випускники UFL - це все, крім учнів; навпаки, UFL зі своїми випускниками також має великий потенціал для досвіду науки та практики. І саме це хоче використовувати в майбутньому сильніше, а також для подальшого просування власного розвитку.

Науковий обмін

Метою "UFL ALUMNI" є активізація контактів з випускниками UFL, більш тісне залучення їх до наукового обміну, а отже, також використання їхнього досвіду досвіду та отримання поштовху для подальшого вдосконалення досліджень, викладання та корпоративної культури. Висока якість досліджень студентів UFL також повинна бути доступною зацікавленій академічній спільноті; власна серія публікацій UFL з науково-дослідною роботою вже стала флагманом університету. Усі випускники UFL мають доступ до мережі приватного університету в Трієсені, вони отримують доступ до результатів досліджень випускників, різні заходи, такі як популярний серіал та курси наук про здоров'я та життя, можуть відвідувати безкоштовно.

Виділені посли

Керівництво UFL призначило послів з числа випускників UFL двох факультетів юридичного та медичного наук. Троє випускників кожного факультету та один координатор призначаються "послами". Посли активно сприяють позитивній репутації та знань про УФЛ та підтримують комунікативні заходи УФЛ. Вони відповідають на запитання про навчальну програму та дають посилання на UFL. Вони представляють UFL в різних випадках і підтримують науковий обмін зі своїми колишніми однокурсниками. Вони є контактними особами для пропозицій та ініціатив мережі UFL-ALUMNI. Два рази на рік посли зустрічаються з керівництвом університету та координують завдання для мережі випускників. Вони виконують свої обов'язки на громадських засадах. Тому ми хотіли б скористатися цією можливістю, щоб подякувати їм за відданість.

Місцезнаходження

Private University in the Principality of Liechtenstein (UFL) розташований у Трієсені, Дорфштрассе 24, і має свої приміщення в колишньому ткацькому виробництві бавовняного ткацтва Jenny, Spörry & Cie. На третьому поверсі. Прийом можна отримати через вхід № 4 в кінці заводського подвір’я (ліфт доступний). До аудиторій можна дістатися сходами у скляній вежі у внутрішньому дворі.

134802_pexels-photo-1462630.jpeg

Освіта в Трієсені

З УФЛ в муніципалітеті, Трісен є єдиним муніципалітетом Ліхтенштейну, який пропонує повний освітній портфель. Трієсен - навчальне місце Ліхтенштейну. Колишній голова муніципалітету Гюнтер Махл свідчить про відмінну роботу відповідальних у приватному університеті: "Наукова робота, анімація мислення та мислення вперед, орієнтоване на рішення рішення та передача знань - наріжні камені вашого університету . Як громада, ми можемо пишатися і водночас вдячні, що ця пропозиція обґрунтованої університетської освіти є привабливим фактором для нашого місця ». Лідер громади Махл продовжує:

"Навчальні заклади, яким вдалося підготувати допитливих, критично мислячих та розсудливих діячів для нашого суспільства, виконують роботу неоціненної цінності. Муніципалітет Трієсен може пишатися тим, що є єдиним муніципалітетом Ліхтенштейну, який зможе запропонувати повноцінний освітній портфель. Починаючи з щоденних структур, державних та приватних загальноосвітніх шкіл, двомовної гімназії та державних середніх шкіл, а також музичних шкіл та університету: Трієсен - це освітня локація Ліхтенштейну, отже, тим більше приємно, що UFL має неодноразово домагався утвердження і утвердження себе в університетському ландшафті з відданістю, пристрастю, новаторством та орієнтованою на майбутнє спрямованістю ". Місцево UFL знаходить найкращі умови для цього в Трісені. Де ще можна знайти місце, де окрім освіти є стільки привабливого житлового простору та рекреаційних зон? Де ще професори та студенти могли б займатися наукою, закладеною на 150-річній фабриці? Муніципалітет Трієсена із задоволенням надає можливість студентам, університетському керівництву, адміністрації, викладачам та викладачам повернутися до цих безпомилкових додаткових цінностей для обговорення складних наукових питань в ідеальному середовищі.

Ласкаво просимо в Трісен!

134803_people-woman-coffee-meeting.jpg

Розташування

  • Triesen

    Dorfstrasse 24, FL-9495, Triesen

Запитання