Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

Введення

Лондонська навчальна програма. Середземноморський спосіб життя.

Мальтійський кампус Queen Mary пропонує вам можливість вивчати медичну освіту в медичному закладі.

Ми приймаємо заявки на участь у вересні, кінцевий термін подачі заявок – 1 березня.

Вивчайте п’ятирічну програму бакалавра MBBS (бакалавр медицини, бакалавр хірургії) на Мальті, Європа. Навчання в QMUL Malta означає, що ви вивчатимете медицину в одному з найкращих університетів.

175655_Clipboard01.jpg

історія

Мальта, як і Велика Британія, має славну історію експертної охорони здоров’я, а Лондонський університет королеви Марії (QMUL) є частиною престижної асоціації Russell Group у Сполученому Королівстві (Великобританія). Університети Russell Group мають величезний соціальний, економічний і культурний вплив на місцевому рівні, у Великобританії та в усьому світі.

Раніше відомий як Barts і Лондонська школа медицини та стоматології, QMUL є провідною медичною школою. Barts і The London були утворені з найстарішої лікарні в Європі, St Bartholome's (відомої як «Barts»), яка була заснована в 1123 році, і першої медичної школи Англії, The London, яка відкрилася в 1785 році.

Програма QMUL Malta MBBS ідентична програмі, яка викладається в Лондоні, і вас навчатимуть на Мальті співробітники QMUL, а також місцеві клініцисти, навчені Школою.

Острів Гозо

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/17/175671_Clipboard03.jpg " alt=" 175671_Clipboard03.jpg " data-json=" {"author":"© ", "author_url":"","джерело":""}" />

QMUL Malta відкрито в жовтні 2019 року. Сучасний кампус розташований на території загальної лікарні Гозо та має доступ до анатомічного центру 21-го століття. Гозо — один із трьох островів, що входять до складу Республіки Мальта.

Острів повністю двомовний, англійська та мальтійська мають офіційний статус. Він також має чудове сполучення з Європою.

Мальта має приголомшливу історію, яка налічує 7000 років: на островах є три об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (включаючи всю столицю Мальти Валетту). Зовсім недавно ви, можливо, бачили Мальту по телевізору: острови є одними з приголомшливих місць для «Гри престолів».

Вартість навчання

32 000 євро на рік.

Процес подачі заявки

Кандидати подають заявки безпосередньо до університету , а не через стандартну систему подання заяв Великобританії UCAS.

Розташування

Розташування
  • Queen Mary University of London – MALTA CAMPUS Institute of Health Science Education – Faculty of Medicine and Dentistry Triq l-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, VCT 2520, Victoria

  • Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

Запитання