Keystone logo
Queen's University Belfast Магістр промислової фармацевтики
Queen's University Belfast

Магістр промислової фармацевтики

Belfast, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 22 700 *

На кампусі

* міжнародний збір

Введення

Queen's University Belfast розробив нову динамічну магістерську програму для студентів, які шукають кар’єру у світовій фармацевтичній промисловості. Новий магістр промислової фармацевтики підготує випускників з досвідом і навичками, необхідними для роботи в галузі, вартість якої оцінюється в 1,2 трильйона доларів. Промислова фармацевтика відіграє важливу роль у розробці, валідації та виробництві нових лікарських засобів, забезпечуючи їх безпеку та якість, а випускники магістратури зможуть скористатися можливостями працевлаштування на всіх етапах розробки лікарських засобів.

Фармацевтична школа Queen's має чудову світову репутацію та високо оцінена як за навчання, так і за дослідження. Активні напрямки досліджень у Школі включають доставку ліків і біоматеріали, інфекцію та антимікробну резистентність, наномедицину та біотерапію, а також фармацевтичне матеріалознавство та формулювання.

Основні моменти промислової фармацевтики

Зручності світового класу

  • Фармацевтична школа в Квінс визнана провідним центром навчання та досліджень у галузі фармації у Великобританії, постійно займаючи перше місце в таблицях ліги з цього предмету або близько до нього.

Студентський досвід

  • Школа має міцні міжнародні зв’язки, а також чудовий дух спільноти.

Карєрні можливості

Навчальний план

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Про Школу

Запитання