RADEX Institute

RADEX Institute

RADEX Institute

Введення

“ RADEX Institute ” – це комплексний інтегрований Навчальний інститут із питань регулювання (RA), розташований у Флориді. Ми пишаємося нашою унікальною командою, яка складається з висококваліфікованих професіоналів з РА, які мають широкі знання світових норм і великий досвід у різних сферах РА.

Регуляторні питання (RA) — це зв’язок між фармацевтичними компаніями, компаніями, що займаються виробництвом медичних приладів, косметики чи дієтичних добавок, і Управлінням з харчових продуктів і медикаментів у кожній країні, таким як USFDA, Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) та інші.

RADEX Institute пропонує дві програми для отримання кредитних сертифікатів для випускників коледжу під назвою «Регуляторні питання ліків і медичних пристроїв – США та Європа» та «Регуляторні питання ліків і медичних приладів – регіон MENA», які надають інтегровані знання та широкі перспективи щодо всіх нормативних актів і регуляторних процесів для ліків, біопрепаратів, біосимілярів, медичних приладів, комбінованих продуктів і косметики в США, Європі та регіоні MENA (Йорданія, Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати, ОАЕ), щоб підготувати слухачів RA до ефективного управління регуляторною діяльністю.

RADEX Institute вирішила найняти висококваліфікованих спеціалістів із питань регулювання, щоб принести свої знання та досвід у сфері регулювання глобальних питань регулювання до Флориди, США, і таким чином у Флориді у січні 2021 року було створено RADEX Institute .

RADEX Institute Команда забезпечила навчання в усьому світі інтегрованим регуляторним питанням у сферах фармацевтики, медичних приладів, дієтичних добавок і косметики для багатьох студентів із США, Європи та Близького Сходу.

Місія

  • RADEX Institute допомагає фармацевтичним компаніям класифікувати їхню медичну продукцію, щоб прискорити їх вихід на національний та міжнародний ринки.
  • RADEX Instituteзавдяки своїй досвідченій команді з питань глобального регулювання лікарських засобів, медичних приладів, косметики, комбінованих продуктів і харчових добавок може готувати подання, реєструвати та вирішувати проблеми реєстрації продуктів у США, Європі та регіоні MENA, включаючи Саудівську Аравію. , Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) та Йорданія.
  • RADEX Institute пропонує ексклюзивну програму професійної підготовки RA як для свіжих випускників наук про життя, так і для осіб з досвідом RA, щоб бути компетентними та професійними у всіх правилах та поданнях RA.
  • RADEX Institute, завдяки проекту «Фармаконагляд і пильність», може підготувати працівників PV до ефективного керування всіма обов’язками з фармаконагляду та пильності за допомогою головного файлу системи фармаконагляду (PSMF/PSSF) і програмного забезпечення PVEX-Pro.

Розташування

Розташування
  • 150 South Pine Island Road, Suite 360, , Plantation

Запитання