RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

Введення

Королівський коледж хірургів в Ірландії - Медичний університет Бахрейну, або Королівський коледж хірургів в Ірландії Бахрейн, є складовим університетом Королівського коледжу хірургів в Ірландії, який був створений в Дубліні, Ірландія в 1784. Королівський коледж хірургів в Ірландії Бахрейн також ліцензований Радою вищої освіти в Королівстві Бахрейн як незалежний приватний університет, і, як і його колега в Дубліні, є неприбутковою медичною науковою установою, орієнтованою на освіту та дослідження, щоб сприяти позитивним змінам у всіх сферах здоров'я людини у всьому світі.

Маючи багаторічну історію навчання студентів Бахрейна, Королівський коледж хірургів в Ірландії був запрошений створити власний кампус на острові, а Університет офіційно відкрив свої двері для когорти з 28 студентів-медиків у 2004 році. Сьогодні мета - побудований кампус - в якому розміщено безліч навчальних приміщень, лабораторій, кабінетів, бібліотеки, ресторану, спеціального центру підтримки студентів та великих спортивно-оздоровчих закладів - є домом для студентів, які налічують понад 1300 студентів у медичних школах; Медсестринство та акушерство та аспірантура та дослідження.

Надаючи високоякісну транснаціональну освіту, суміщену на трьох континентах, Королівський коледж хірургів в Ірландії Бахрейн визнаний у всьому світі за підготовку випускників, готових до практики, які можуть конкурувати за міжнародні місця. Університет також зосереджений на розробці оригінальних досліджень та розробок у галузі охорони здоров'я та біомедичних наук відповідно до вимог регіону.

Розташування

  • Al Sayh

    Al Sayh, Бахрейн

    Запитання