Keystone logo
Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Введення

Roseman University of Health Sciences - це неприбуткова приватна вища навчальна установа, що навчає наступне покоління фахівців у галузі охорони здоров’я для студентів та аспірантів, які обслуговують, співпрацюють та встановлюють нові стандарти у своїх громадах та професіях.

З кампусами в Хендерсоні та Саммерліні (Лас-Вегас), Неваді та Південній Йорданії, штат Юта, університет складається з коледжу стоматології, що пропонує вищу освіту з ортодонтії та стоматологічної ортопедії / резидентуру MBA, вищу освіту з резидентури загальної стоматології, і доктор стоматології; Фармацевтичний коледж, що пропонує доктора фармацевтичних наук та безперервної професійної освіти; Коледж медсестер, що пропонує бакалавра наук з сестринського справи, прискореного бакалавра наук з сестринського справи та магістра наук з сестринського / сімейного практикуючого медсестри; та орієнтована на охорону здоров’я програма МВА.

Roseman University of Health Sciences також запропонує доктора медицини через свій медичний коледж, як тільки він стане акредитованим. Понад 6500 випускників Роузмена доглядають за пацієнтами, проводять дослідження та займаються питаннями охорони здоров’я та політики в Неваді, штат Юта, та по всій країні. Комісія Північно-Заходу регіонально акредитує університет Роузмена в коледжах та університетах.

Roseman University of Health Sciences про здоров’я Roseman University of Health Sciences здоров’я та благополуччя громад, яким ми служимо, виховуючи нинішні та майбутні покоління медичних працівників, проводячи дослідження та надаючи допомогу пацієнтам. Ми активно прагнемо до партнерських відносин та зв'язків, які відповідають нашій місії, та працюємо над створенням середовища, яке сприяє як внутрішньому, так і зовнішньому співробітництву для досягнення оптимальних результатів та прагне до відповідального бюджетного управління у всіх починаннях.

Розташування

 • South Jordan

  South River Front Parkway,10920, 84095, South Jordan

  • Henderson

   Sunset Way,11, 89014, Henderson

   • Las Vegas

    Discovery Drive,10530, 89135, Las Vegas

    Запитання