Roseman University of Health Sciences Програма доктора фармації (PharmD)
Roseman University of Health Sciences

Програма доктора фармації (PharmD)

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ми повністю акредитовані Північно-західною комісією з коледжів та університетів (NWCCU) та Радою з акредитації фармацевтичної освіти (ACPE).

Ми пропонуємо трирічну програму доктора фармації (PharmD).

Наші випускники мають конкурентоспроможний рівень здачі іспитів із бортових іспитів.

Наша унікальна та інноваційна модель викладання та навчання, шеститочкова модель навчання майстерності, дозволяє зосередитись на одній ключовій темі за раз, а наші поздовжні блоки посилюють навчання протягом усього року.

Ви повинні відповідати 90% або вище на кожному оцінюванні. Суворість програми, поєднана з нашими рівнями компетентності 90% або вище, допомагає забезпечити, щоб усі наші випускники були добре підготовлені до іспитів та кар'єри в комісії. Студенти та викладачі працюють разом і використовують часті оцінки для раннього виявлення непорозумінь, щоб досягти рівня майстерності та компетентності. Ми хочемо, щоб ви досягли успіху.

Ми пропонуємо ранній досвід роботи з ІППЕ, починаючи з початку року P1, щоб ви могли пройти практичну практику, щоб застосувати вивчене в класі.

У нас є видатні навчальні сайти з клінічної практики для розвитку професійних знань та навичок у різних практичних умовах.

Наші студенти беруть участь у значущих студентських організаціях та волонтерських заходах.

Наші два кампуси, Хендерсон, штат Невада, і Південна Йорданія, штат Юта, пропонують найкраще з обох світів з яскравими міськими центрами із мистецтвами, різноманітними кулінарними враженнями та чудовим видом на відкритому повітрі з горами, пішим туризмом, катанням на лижах та скелелазінням.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Єдиний цикл / комбінований бакалавр і магістр фармації
    • Rimini, Італія
  • Магістр наук з фармації
    • Kaunas, Литва
  • Доктор фармації (PharmD) - Прямий вхід
    • Boston, США