Saint Anthony College Of Nursing Магістр наук з догляду (MSN)
Saint Anthony College Of Nursing

Магістр наук з догляду (MSN)

Rockford, США

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр медсестринства (MSN) готує вас взяти на себе ще більше відповідальності та довіри як експерт у своїй галузі. Наш список варіантів дозволяє знайти спеціальність, яка відповідає вашим професійним цілям та уподобанням.

Ви можете стати практикуючим медсестрою (НП) і застосувати цілісний підхід для надання допомоги. Ви можете стати керівником клінічної медсестри, який координує догляд за пацієнтами зі складними потребами. Ви можете стати вихователем, який допомагає формувати майбутні сестринські послуги, впливаючи на майбутні покоління студентів-медсестер.

Ми розуміємо, що життя та його обов’язки можуть здаватися такими, що заважають продовжувати освіту.

Наші програми для випускників розроблені для дорослого працівника, який відвідує заняття за академічним розкладом.

Спеціалізації MSN

Медсестра з гострої допомоги для дорослих-геронтологів (AG-ACNP)

Студенти програми медичної сестри гострої допомоги для дорослих - геронтологів можуть здобувати ступінь магістра в галузі медсестер (MSN) або доктора медсестер (DNP). Навчальна програма базується на основних курсах для медичних сестер для дорослих-геронтологів, орієнтованих на спеціальні курси невідкладної допомоги та практикум невідкладної допомоги. Один аспект програми Saint Anthony College Of Nursing виділяє її серед інших шкіл курсом діагностики та терапії гострих медичних послуг, зі 100 клінічними годинами в галузі рентгенології, фармакотерапії, харчової підтримки та легеневої критичної допомоги.

Тривалість: Зазвичай програма займає чотири роки.

Медсестра з первинної медичної допомоги для дорослих-геронтологів (AG-PCNP)

Дорослі медичні сестри-геронтологи надають допомогу пацієнтам у віці від старших підлітків до літніх людей, орієнтуючись на умови, пов'язані зі старінням.

Тривалість: Зазвичай програма займає чотири роки.

Сімейний медсестер (FNP)

Програма сімейних медичних сестер готує випускників до надання первинної медичної допомоги матерям, немовлятам, дітям, дорослим та геріатричним пацієнтам.

Трек FNP зосереджений на зміцненні здоров’я, профілактиці травм та захворювань, оцінці, діагностиці, лікуванні, лікуванні та моніторингу загальних та хронічних проблем зі здоров’ям.

Наша навчальна програма відповідає національним вимогам зареєстрованої медсестри (APRN) та ANCC.

Випускники матимуть право складати національні сертифікаційні іспити та подавати документи на державне ліцензування як медична сестра з передовою практикою.

Тривалість: Зазвичай програма займає чотири роки.

Спеціаліст з клінічної медсестри для дорослих-геронтологів (AG-CNS)

Клінічний медсестра - спеціаліст із передових практик та фахівець-клініцист за своєю спеціальністю. ЦНС працює в лікарні або в умовах невідкладної допомоги.

Наша навчальна програма відповідає компетенціям, викладеним в Основах AACN магістерської освіти для передової практики медсестер.

Випускники будуть готові пройти Американський центр медсестер з акредитації (ANCC).

Тривалість: Зазвичай програма займає чотири роки.

Лідер клінічної медсестри (CNL)

Наш трек клінічної медсестри готує вас до координації допомоги пацієнтам та надання безпосередньої допомоги пацієнтам у складних ситуаціях.

Навчальний план спирається на основи Американської асоціації коледжів медсестер (AACN), основи магістерської освіти для професійної практики медсестер та Робочий документ AACN про роль компетенцій клінічного медсестри ™.

Тривалість: Зазвичай програма займає чотири роки.

Вихователь медсестер (NE)

Педагог медичної сестри може викладати в академічних закладах, розвитку персоналу та навчанні пацієнтів. Усі викладачі медичних сестер повинні пройти клінічний досвід безпосередньої допомоги у визначеній галузі клінічної спеціальності.

Навчальна програма відповідає основним компетенціям Національної ліги сестринського догляду (NLN) для вихователя медсестер та готує випускників до сертифікаційного іспиту для медсестер NLN-AC.

Тривалість: На завершення програми зазвичай потрібно три роки.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр медсестринства з доглядом за дорослими або психічними сестрами (попередня реєстрація)
    • Carlisle, Великобританія
  • Магістр наук у галузі медсестринства: дорослий геронтолог практикуючий медсестра - первинна медична допомога
    • South Orange, США
  • Асистент з науки в медсестер
    • Los Angeles, США