Saint Martin’s University

Saint Martin’s University

Saint Martin’s University

Введення

Університет Сен-Мартина в Лейсі, штат Вашингтон - один з 14 коледжів-бенедиктинців у США та Канаді та єдиний на захід від Скелястих гір. Заснована в 1895 р. Ченцями римо-католицького ордена святого Бенедикта, наша ідентичність як університет кореняться в нашій католицькій, бенедиктинській традиції. Сен-Мартен є членом Незалежних колегій Вашингтона.

Керуючись принципами католицької інтелектуальної традиції, Saint Martin's University намагається об'єднати академічну суворість і передовий досвід з моральною думкою та соціальною відповідальністю - вища освіта, яка прагне служити і сприяти загальному блага - вища освіта, яка прагне перетворити життя, вирішуючи проблеми віри, розуму, служіння та спільноти. Ми збираємось разом, викладачі, співробітники та студенти, щоб створити спільноту людей, які вчаться жити осмисленим життям. Святі думають, моляться, служать, грають і живуть серцем.

Швидкі факти

 • Зарахування на бакалаврат (прибл.): 1300
 • Зарахування випускників (прибл.): 250
 • Народності, представлені в кампусі: 19
 • Віри, представлені в кампусі: 20+
 • Профіль першого курсу (вступ до 2018 року)
  • Відсоток католицьких студентів: 45%
  • Відсоток студентів, які визнані етнічно різноманітними: 59%
  • Відсоток студентів, які першими в сім'ї відвідують коледж: 35%
  • Відсоток студентів з потребою, які отримують фінансову підтримку або допомогу: 97%

Орден святого Бенедикта

Харизми Спільноти та Балансу неповторно демонструються та сприяють бенедиктинській духовності:

Святий Бенедикт закликав своїх ченців до спільноти - спільне життя молитви, роботи та навчання. Бенедикт був переконаний, що все, що нам потрібно навчитися любити Бога, любити один одного і любити себе - робиться в контексті спільноти. Бенедиктинська спільнота, будучи протиотрутою індивідуалізму, завжди шанує унікальність. За дизайном, ми стоїмо плече до плеча з людьми, які насправді можуть сильно відрізнятися від нас самих - це розглядається як надбання - не перешкода.

Збалансованість життя розуму з життям духу і тіла, безумовно, є бенедиктинцем. Правило святого Бенедикта виразно виділяє час для молитви, роботи та навчання для всіх членів громади. Цей баланс бенедиктинців відображений у наших основних темах Віри, Розуму та Служби. У Saint Martin's ми прагнемо виховувати та розвивати всю людину завдяки чудовим та інтегрованим академічним, духовним, спортивним та іншим спільним навчальним програмам.

Наша мета полягає в тому, щоб аспіранти, які все життя захоплюються навчанням, віддані розвиткові своєї духовної самості та відчутній прихильності до служби, яка прагне встановити мирний та соціально справедливий порядок у нашому світі.

Акредитація

Університет Сен-Мартина - це всеосяжна установа, що пропонує програми для студентів та аспірантів. Створений у 1895 р. Сен-Мартен - навчальний апостолат абатства Святого Мартина, бенедиктинського монастиря Римо-католицької церкви, члени якого моляться, працюють і живуть разом у кампусі університету.

Університет Сен-Мартина має регіональну акредитацію Північно-Західної комісії з коледжів та університетів. Акредитація вищої школи Північно-Західною комісією з коледжів та університетів свідчить про те, що вона відповідає або перевищує критерії оцінювання якості інституцій, що оцінюються за допомогою процесу експертної оцінки. Акредитований коледж чи університет - це той, хто має необхідні ресурси для досягнення поставлених цілей за допомогою відповідних освітніх програм, по суті робить це і дає розумні докази того, що він буде продовжувати це робити в осяжному майбутньому. Інституційна цілісність також вирішується шляхом акредитації.

Акредитація Північно-Західною комісією з коледжів та університетів не є частковою, але стосується установи в цілому. Таким чином, це не є гарантією кожного запропонованого курсу чи програми чи компетентності окремих випускників. Швидше, це дає розумну впевненість у якості можливостей для студентів, які відвідують навчальний заклад.

Наші програми бакалаврського цивільного будівництва та машинобудування акредитовані Комісією з інженерної акредитації ABET; наші освітні програми акредитовані Державним комітетом з освіти Вашингтону та Радою з питань акредитації акредитації педагогів (CAEP); наші програми соціальної роботи акредитовані Радою з питань соціальної роботи (CSWE); наша школа бізнесу була акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP); програма медсестер є членом Американської асоціації коледжів медсестер (AACN); програма RN to BSN затверджується Державною комісією із забезпечення якості медсестер у штаті Вашингтон; програма ступеня бакалавра з медичної сестри в Saint Martin's University акредитована Комісією з колегіальної сестринської освіти.

Університет є членом Американської асоціації вищих навчальних закладів коледжів, Ради незалежних коледжів, Ради з питань просування та підтримки освіти, Незалежних коледжів Вашингтона, Національної католицької асоціації освіти, Асоціації приватних коледжів та університетів Північного Заходу, Вашингтон Друзі вищої освіти, учасники служб, коледжі можливостей та Американська асоціація коледжів та університетів бенедиктинців.

Програми навчання університету Сен-Мартіна затверджуються Державним затверджувальним органом вищої освіти штату Вашингтон (HECB / SAA) для зарахування людей, які мають право на отримання пільг за освітою згідно з заголовком 38 та заголовком 10. Ця школа уповноважена федеральним законодавством приймати немігрантів чужі студенти.

Saint Martin's University залишає за собою право вносити зміни, які вважає необхідними в процедурах, політиці, календарях, навчальних програмах, загальних академічних програмах або спеціальностях та витратах.

Ініціативи

Для задоволення постійних потреб громади Сен-Мартіна Управління інституційного прогресу наполегливо працює над тим, щоб реалізувати ці мрії. Завдяки координованим зусиллям та співпраці, кампанії розробляються навколо ініціатив, викладених нашою Опікунською радою, щоб забезпечити громаді Сен-Мартина необхідні ресурси для подальшого задоволення очікувань наших студентів.

Наукова ініціатива

Для задоволення зростаючих потреб студентів, які здобувають ступінь STEM, університет Сен-Мартіна приєднується до національного руху за підвищення випускників Америки в галузі науки та математики за допомогою нашої кампанії з наукової ініціативи. У штаті Вашингтон одна з найвищих концентрацій робочих місць STEM в країні, але ми є одним з найнижчих штатів для виробництва цих випускників. Нова наукова будівля Сен-Мартіна буде стратегічно розташована поруч із залом Себула та ливарним складом Пановіч, створюючи на кампусі трикутник STEM.

Інженерна ініціатива

Інженерна ініціатива була успішною кампанією по покращенню обладнання інженерної школи. Завершений у 2012 та 2016 роках, відповідно, Cebula Hall та індустріальний лабораторій Panowicz Industrial Label Saint Martin мають інженерні лабораторії та оснащені унікальними робочими середовищами для студентів, щоб максимізувати свій навчальний досвід.

125-річна ініціатива

В рамках святкування 125-річчя університету Сен-Мартен, ми пишаємося тим, що оголосили про комплексну ініціативу збору коштів, яка допоможе фінансувати та підтримувати наступні 125 років у Сен-Мартен. Починаючи з кінця 2019 року, університет Сен-Мартіна відзначатиме численні заходи, в яких залучатимуться випускники, прихильники, нинішні студенти, співробітники та викладачі для сприяння підтримці всебічної кампанії.

Лідерство

Ми, викладачі, співробітники, піклувальники та адміністрація університету Saint Martin's University зобов'язуємось надати студентам нічого, крім найкращої освіти, яка має цілісний характер та має спільний підхід та інтегративний підхід.

Saint Martin's University - це всеосяжна спільнота студентів та мислителів, коріння якої традиція та натхненна прогресу. Інформований католицькою інтелектуальною традицією, Saint Martin's University прагне об'єднати академічну суворість і передовий досвід з моральною думкою та соціальною відповідальністю: вища освіта, яка прагне служити і сприяти загальному блага. Керуючись нашими бенедиктинськими цінностями, святий Мартин охоплює ідеал рівноваги: що освіта передбачає розвиток усієї людини - розуму і тіла, серця і душі.

Як католик і бенедиктинець, святий Мартін має можливість і зобов’язати виховувати наступне покоління лідерів, щоб вони були свідомими громадянами світу, які можуть проявляти мудрість і співчуття в думці та дії.

Тут учні Сен-Мартина вчаться позитивно змінюватись у своєму житті та житті інших. Під час навчання та діяльності поза аудиторією вони наділені повною мірою продовжувати все життя і вчитися.

Ми, професорсько-викладацький склад, співробітники, піклувальники та адміністрація зобов’язані забезпечити наших студентів нічим іншим, як найкращою освітою.

Місія

Saint Martin's University - католицький вищий навчальний заклад бенедиктинців, який дає можливість студентам продовжувати все життя та досягнення у всіх сферах людських зусиль. Студенти Сен-Мартина вчаться позитивно змінюватись у своєму житті та житті інших людей завдяки взаємодії віри, розуму та служби. Університет шанує як сакральність особистості, так і значення спільноти в постійній дорозі становлення.

Контекст

Утворений в 1895 році Saint Martin's University - це навчальна місія абатства Святого Мартина, католицького бенедиктинського монастиря, члени якого моляться, працюють і живуть разом в університетському містечку. Фізична краса містечка на 300 акрах Сент-Мартіна відображає багату інтелектуальну та духовну природу його присутності на Тихоокеанському північному заході.

Суттєві риси університетського життя спонукають його бенедиктинська ідентичність та її участь у багатовікових традиціях католицької інтелектуальної думки та пошуку істини.

Таким чином, університет вшановує студентів та спрямовує їх на здобуття навчальних досягнень. Вища викладання - очікувана норма. Укорінений у давній традиції вільних мистецтв, навчальна програма університету виховує творчість та вміння спілкуватися та здійснювати ідеї; критичне мислення та незалежне запитання; академічне знання; формування здорових етичних суджень; і служіння людству.

Відображаючи бенедиктинську чесноту гостинності, університет вітає і, дійсно, шукає студентів не тільки з Тихоокеанського північного заходу, але й з інших куточків нації та світу в його основних та розширених містечках. Сен-Мартен скарби людей різного віку, релігій та національностей, оскільки це заохочує пізнання різноманітних точок зору та цінування всіх культур.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Saint Martin's University 5000 Abbey Way SE Lacey, WA 98503-3200, 98503-3200, Lacey

Запитання