Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Введення

Завдяки своїм сильним науковим співробітникам, видатним викладачам, найсучаснішим закладам та глибокій відданості громаді, Samuel Merritt University має багаті традиції виховувати кваліфікованих та співчутливих медичних працівників.

Трансформація досвіду догляду

Samuel Merritt University є невід'ємною частиною догляду за пацієнтами в Північній Каліфорнії. Ми є одним з найбільших вихователів зареєстрованих медсестер у Каліфорнії. Багато фізичних та ерготерапевтів, фельдшерів та лікарів-ортопедів, які надають допомогу в регіоні, є випускниками наших програм. SMU є афілійованою компанією Sutter Health, неприбутковою мережею, що забезпечує комплексну медичну допомогу у понад 100 громадах Північної Каліфорнії.

В Samuel Merritt University студенти отримують персоналізовані інструкції та отримують практичний клінічний досвід на початку своїх програм. На наш погляд, раннє клінічне опромінення є ключовим для навчання студентів технічним навичкам та обґрунтованим обґрунтуванням, необхідним для надання допомоги та підготовки їх до трансформації досвіду догляду в різних громадах.

Розташування

  • Oakland

    Telegraph Avenue,3100, 94609, Oakland

    Запитання