Keystone logo
Sapienza University of Rome Молекулярна біологія, медична хімія та інформатика для фармацевтики
Sapienza University of Rome

Молекулярна біологія, медична хімія та інформатика для фармацевтики

Rome, Італія

3 Years

Англійська

Денне навчання

29 Jul 2024

Oct 2024

EUR 1 500 / per year

На кампусі

Введення

Новий дипломний курс із молекулярної біології, медичної хімії та інформатики для фармацевтичних застосувань – це трирічна програма для отримання ступеня L-29 класу «Фармацевтичні науки та технології», яка повністю викладається англійською мовою.

Метою курсу є підготовка кваліфікованих фахівців із досвідом біомолекулярних, фармацевтичних та передових технологічних наукових досліджень, які синергетично поєднують i) міцний набір теоретичних навичок у базових культурних дисциплінах, ii) широкі навички в біомолекулярній та медичній хімії , технологічно-прикладної та ІТ-сфер, і iii) компетентності критичної наукової оцінки та інформаційні та комунікаційні навички.

Об’єднання та переплетення цих навичок спрямоване на підготовку випускників, здатних успішно протистояти на національному та міжнародному рівнях викликам, пов’язаним зі зростаючими потребами всесвіту в біологічно активних сполуках (ліки, харчові добавки, нутрицевтики, космецевтики), включаючи сучасні виклики розуміння того, як молекулярна біологія, медична хімія та інформаційні технології вже трансформують і продовжуватимуть трансформувати процес відкриття та розробки ліків у майбутньому.

Випускники молекулярної біології, медичної хімії та інформатики для фармацевтичних застосувань матимуть солідний міждисциплінарний базовий культурний фон і міцну основу в трьох базових областях (молекулярна біологія, медична хімія та інформаційні технології), які в цьому навчальному процесі поєднуються збалансовано, гармонійно та синергетично.

Ця підготовка дозволить випускникам зрозуміти та йти в ногу з безперервним прогресом технологій та глибокою трансформацією біомолекулярних/фармацевтичних досліджень, які ми спостерігаємо в останні роки.

Випускники молекулярної біології, медичної хімії та інформатики для фармацевтичних застосувань матимуть доступ до наступних за першими рівнями випускників у біологічних, хімічних, медичних, фармацевтичних та прикладних інформатичних дисциплінах.

Крім того, міцна науково-технічна підготовка, отримана за три роки навчання, дозволить їм швидко вийти на ринок праці (галузі та науково-дослідні установи), у секторі медичної хімії, (біо)фармацевтичних та біологічних дисциплін, навіть у більшості інноваційні аспекти, пов'язані з широким використанням інформаційних технологій.

Як додаткову цінність, дипломний курс має сильне міжнародне покликання; для цієї мети він повністю подається англійською мовою, він також використовує міжнародних викладачів і сильно сприяє міжнародній мобільності як студентів, так і викладачів. Він має на меті залучити іноземних студентів і стати європейським орієнтиром у високоінноваційній галузі підготовки біомолекулярних/фармацевтичних та технологічно-інформаційних технологій. Цей дипломний курс є єдиним у Європі, який представляє надійну міждисциплінарну структуру, засновану на трьох стовпах молекулярної біології, медичної хімії та інформаційних технологій. Подібний є лише в Сполучених Штатах в Массачусетському технологічному інституті (MIT) (Комп’ютерні науки та молекулярна біологія), але він обмежується інтеграцією молекулярної біології з інформатикою без введення медичної та фармацевтичної хімії.

Для отримання ступеню необхідно мати диплом про середню освіту або іншу кваліфікацію, отриману за кордоном, визнану відповідною. Базові знання з фізики, математики, біології та хімії, які зазвичай забезпечуються циклом навчання першого та другого класів загальноосвітніх шкіл, є важливими для успішного завершення ступеневого курсу. Потрібні також логічні навички та навички розуміння письмового тексту та мовлення, а також майстерність письмового вираження. Студент повинен мати належні знання англійської мови (рівень В2).

Навчальний план розбитий на 3 роки: на першому курсі здійснюється базова підготовка з хімічних, біологічних, математичних, статистичних, фізичних та інформаційних дисциплін. Перший рік завершується двома курсами, вибраними студентом, які відповідають освітньому шляху. На другому році надається досвід у біомедичних та біомолекулярних дисциплінах, а також додаткові знання в хімічних та комп’ютерних дисциплінах. На третьому курсі завершується комп’ютерне навчання як з обчислювальної біології, так і з машинного навчання, а також пропонуються курси з дисциплін клінічної біохімії, патології та імунології, медичної хімії та фармацевтичної технології. Третій рік завершується обов'язковим стажуванням, іспитом на відповідність, що засвідчує досягнення Advanced English Skills, і підсумковим випускним іспитом.

Прийом

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання