South Baylo University

South Baylo University

South Baylo University

Введення

Приєднуйтесь до захоплюючої професії охорони здоров’я

South Baylo University - аспірантура східної медицини в Лос-Анджелесі та Анахаймі, штат Каліфорнія. Заснована в 1977 році, вона пропонує магістерські та докторські програми з повною акредитацією з акупунктури та східної медицини.

 • Магістр акупунктури та східної медицини (MSAOM)
 • Доктор акупунктури та східної медицини (DAOM)

Чому South Baylo University ?

Історія та репутація

Заснований у 1977 році, South Baylo University є однією з найстаріших та найвідоміших аспірантур для підготовки лікарів з акупунктури та східної медицини в США.

Протягом понад сорока років найефективніші акупунктуристи South Baylo University за надання найвищої якості медичної освіти, застосовуючи стародавнє мистецтво до науки зцілення.

Місця розташування

South Baylo University має два кампуси, розташовані в місті Анахайм та місті Лос-Анджелес на півдні Каліфорнії.

Кампус Анахайму знаходиться всього за п’ять хвилин від Діснейленду та за 20 хвилин до пляжу. Кампус Лос-Анджелеса знаходиться в центрі міста і всього за десять хвилин до Голлівудської алеї слави, Стейплз-центру, стадіону Доджер, Корейського кварталу та Китайського кварталу.

Клінічна підготовка

South Baylo University має дві університетські клініки в Анахаймі та Лос-Анджелесі. Університетські клініки управляють більше десятка кабінетів лікування пацієнтів. Понад 15 висококваліфікованих та досвідчених керівників клінік лікують пацієнтів та навчають лікарів-інтернів. SBU проходять навчання в клініках з великим клінічним досвідом під наглядом керівників клінік.


Багатомовні програми

South Baylo University пропонує акредитовану магістерську програму англійською, корейською та китайською мовами та акредитований ступінь доктора англійської та корейської мов. Наші висококваліфіковані викладачі та викладачі клінік навчають наших студентів завдяки якісній освіті, дослідженням та догляду за пацієнтами.
Місія

Місія South Baylo University - розширити знання з акупунктури та східної медицини та служити громаді завдяки якісній освіті, дослідженням та догляду за пацієнтами.

Значення

Цінності South Baylo University у тому, щоб розглядати Гармонію як її визначну цінність, яка ілюструє Гармонію тілесних функцій, Гармонію розуму і тіла та Гармонію життя і природи. Вони вважаються основними принципами східної медицини та цілісної охорони здоров’я.

Мета

Метою South Baylo University є сприяння зміцненню здоров'я та благополуччя через освіту, дослідження та клінічну практику.

Навчальні цілі

Для виконання своєї місії South Baylo University дотримується наступних цілей:

 • Підготувати студентів зі знаннями та навичками в AOM до успіху в медичному середовищі.
 • Забезпечити ефективну та якісну допомогу пацієнтам через AOM та інтегративне медичне обслуговування.
 • Сприяти розвитку наукових досліджень, науковій діяльності та професійному розвитку.
 • Підготувати студентів до того, щоб стати лідерами у громаді та у своїй професії.

Розташування

 • Anaheim

  1126 North Brookhurst Street , 92801, Anaheim

 • Los Angeles

  2727 West 6th Street , 90057, Los Angeles

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання