© Schoolcraft College
Schoolcraft College

Schoolcraft College

Schoolcraft College

Введення

Schoolcraft College — це громадський коледж, розташований у Лівонії, штат Мічиган, що є частиною столичного регіону Детройта. Ми вітаємо студентів з більш ніж 42 різних країн світу. Ми пропонуємо освіту світового рівня разом із доступною вартістю навчання, невеликими розмірами класів, викладачами-ентузіастами та індивідуальною підтримкою.

Schoolcraft College пропонує понад 60 програм асоційованих ступенів, незалежно від того, чи ваші інтереси включають бізнес, охорону здоров’я, інженерну справу чи щось середнє між ними, ви знайдете тут свою підходящість. Студенти можуть отримати ступінь асоційованого спеціаліста та розпочати кар’єру або перейти до чотирирічного коледжу чи університету, щоб отримати ступінь бакалавра. Наше партнерство з багатьма приватними та державними установами в Мічигані спрощує процес переходу.

Для багатьох іноземних студентів створення міцної основи англійської мови є першим кроком. Ми пропонуємо курси англійської як другої мови (ESL) для тих, кому потрібно вдосконалити свої мовні навички, щоб досягти успіху в своїх академічних програмах.

Міжнародний центр Schoolcraft тут, щоб переконатися, що ваш досвід як іноземного студента буде позитивним і корисним. Ми працюємо з нашими студентами від дня, коли вони подали заяву, до дня, коли вони закінчили навчання. Міжнародний центр надає підтримку як у питаннях, пов'язаних з імміграцією, так і в академічних консультаціях.

Schoolcraft Learning Support Services пропонує репетиторство та інші програми підтримки, спеціально націлені на допомогу нашим іноземним студентам. Поза аудиторією Schoolcraft пропонує широкий вибір студентських заходів, клубів, волонтерських можливостей і легкої атлетики, щоб зробити ваш досвід коледжу змістовним і приємним.

Ми цінуємо наших іноземних студентів і віримо, що різноманітність приносить користь більшій спільноті кампусу. Ми віримо, що кожен повинен мати можливість досягати своїх освітніх цілей. Ваш успіх є найважливішим для нашої місії.

Schoolcraft College є ідеальним місцем для початку вашої подорожі як іноземного студента. Ми сподіваємося, що ви звернетеся до нас або відвідаєте нас, щоб дізнатися більше про те, як Schoolcraft College може допомогти вам досягти ваших академічних цілей.

Прийом

Розташування

  • Livonia

    18600 Haggerty Road, 48152, Livonia

Запитання