Keystone logo
Schoolcraft College Сертифікат навичок стерильної обробки
Schoolcraft College

Сертифікат навичок стерильної обробки

Livonia, США

2 Semesters

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

USD 131 / per credit *

На кампусі

* резидент; 188 доларів США за кредитну годину - нерезидент; 265 доларів США за кредитну годину - за межами штату та за кордоном

Введення

Метою сертифіката навичок стерильної обробки є сприяння програмі якісного навчання, яка дозволить підготувати сертифікованих зареєстрованих техніків центрального обслуговування (CRCST). Програма поєднуватиме заняття в аудиторії та лабораторії з питань дезактивації, дезінфекції, стерилізації, пакування та розповсюдження витратних матеріалів та обладнання для закладів охорони здоров’я. CRCST є невід’ємною частиною мультидисциплінарного середовища охорони здоров’я, яке працює як підрозділ хірургічних служб. Студенти продемонструють знання хірургічних інструментів, витратних матеріалів та обладнання, а також безпечного використання та контролю навколишнього середовища. Перед початком клінічного досвіду всі студенти навчаться заходам безпеки щодо фізичних, хімічних і біологічних небезпек. Клінічна частина програми розширить введені концепції та підготує студентів до посад початкового рівня в галузі стерильної обробки.

Курси підтримки програми та курси стерильної обробки можна пройти протягом двох семестрів, як показано в прикладі розкладу нижче, однак студенти можуть пройти курси підтримки програми до проходження курсів стерилізації. Перед тим, як студенти вступлять до клінічної інтернатури, після успішного завершення потрібно буде продемонструвати практикум компетентності. Випускники матимуть право здавати сертифікаційний іспит CRCST, який пропонує Асоціація стерильної обробки охорони здоров’я (HSPA), оскільки програма стерильної обробки включає необхідні 400 клінічних годин.

Студенти, які задовільно виконали вимоги програми з мінімальним балом 3,0 у кожному класі, отримають сертифікат про завершення програми.

Прийом

Про Школу

Запитання