Keystone logo
Schoolcraft College Ступінь спеціаліста з хірургічних технологій у галузі прикладних наук
Schoolcraft College

Ступінь спеціаліста з хірургічних технологій у галузі прикладних наук

Livonia, США

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

USD 131 / per credit *

На кампусі

* резидент; 188 доларів США за кредитну годину - нерезидент; 265 доларів США за кредитну годину - за межами штату та за кордоном

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Мета ступеня хірургічної технології - надати студенту можливість стати невід'ємним членом хірургічної команди, а також суміжним медичним працівником. Ця програма буде використовувати поєднання класу, лабораторії та клінічного досвіду для полегшення навчання студентів. Кілька методів навчання охоплюють такі поняття, як; принципи асептики, застосування стерильної техніки та хірургічної фармакології. Студенти продемонструють компетентні знання з періопераційного ведення випадків до вступу в клінічну інтернатуру. Клінічний досвід продовжить освіту студента, пропонуючи практичний хірургічний догляд за пацієнтами за кількома спеціальностями хірургічних послуг. Студенти працюватимуть під егідою хірурга, а також хірургічної бригади, щоб отримати досвід скрабування, необхідний для складання національного іспиту CST (сертифікований хірургічний технолог), який пропонується через NBSTSA (Національна рада хірургічних технологій та хірургічної допомоги). ).

Дидактичний та клінічний навчальний досвід вимагає приблизно 40 годин участі на тиждень протягом другого року програми. Студенти повинні пройти всі спеціальні курси програми після прийняття в програму, інакше вони не зможуть продовжити навчання в програмі. Студенти можуть пройти допоміжні курси програми до подання заявки на програму. Студенти повинні успішно завершити всі курси, щоб залишитися в програмі.

Студенти, які задовільно виконали вимоги програми з мінімальним балом 3,0 у кожному призначеному класі, отримають ступінь асоційованого спеціаліста з прикладних наук.

Прийом

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Літній курс «Організаційні мережі в охороні здоров’я: теорія та аналіз».
    • Amsterdam, Нідерланди
  • Master in Biomedical Technologies
    • Tübingen, Німеччина
  • Магістр біомедичної інженерії
    • Linköping, Швеція