Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Введення

Ми відчуваємо велику честь зацікавити Вас у знайомстві з Інтернет-коледжем міжнародної освіти Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine .

Будучи одним із перших чотирьох коледжів TCM у Китаї, Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine орієнтований на дослідження, спеціальність та відкритість. В даний час тут навчається приблизно 10 000 студентів, у тому числі близько 1200 довгострокових іноземних студентів з понад 40 країн у Міжнародному освітньому коледжі. Крім того, майже 1000 іноземних студентів приїжджають на короткочасне навчання або клінічне стажування. Коледж пропонує перекладачів, які розмовляють англійською, французькою, японською та корейською мовами.

У вас є безліч причин вибрати приєднатися до нас. По-перше, китайська медицина корениться в китайській мудрості і може принести користь здоров’ю людини. По-друге, ми маємо багатий досвід у міжнародній освіті та сертифікацію якості ISO. По-третє, у нас є кваліфікований викладацький склад, включаючи видатних професорів у Шанхаї та в усьому Китаї, визначних лікарів TCM та чудових викладачів. По-четверте, ми пропонуємо різноманітні курси, включаючи національні курси якості, курси якості в Шанхаї, набір класних лекцій, виготовлених у високоякісних відео, читання класики TCM та курси глибокої китайської культури. І останнє, але не менш важливе: Університет має вищі лікарні вищого рівня для клінічної практики. Академічна основа, викладацькі ресурси та ефективне управління можуть задовольнити ваш попит на вивчення TCM та допомогти вирішити проблеми чи проблеми у вашому житті та навчанні.

Ми віримо, що наша освітня служба сприятиме інтернаціоналізації TCM та здійснить вашу мрію.

Ми будемо раді поділитися з вами натхненням. Ми готові Вас вітати!

Розташування

Розташування
  • Dong Yuan Lu, , Pudong

Запитання