SomaVeda College of Natural Sciences Ступінь бакалавра священних наук - спеціальність: Природне здоров'я / Альтернативна медицина
SomaVeda College of Natural Sciences

Ступінь бакалавра священних наук - спеціальність: Природне здоров'я / Альтернативна медицина

Brooksville, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ступінь бакалавра священних наук - спеціальність: Природне здоров’я / Альтернативна медицина - це унікальна серія курсів, які рідко можна зустріти в школах та коледжах додаткової та нетрадиційної медицини (CAM) чи природної медицини.

Наш ступінь бакалавра в галузі сакрального природного здоров’я / нетрадиційної медицини може дозволити вам вивчити захоплюючу область релігійної терапії, природного здоров’я та нетрадиційної медицини та отримати знання для роботи в середовищі альтернативної медицини.

Ця програма чудово підходить для практикуючих медичних працівників, таких як медсестри, масажисти, директори спа-центрів та фельдшери, які прагнуть включити корінні та традиційні природні методи зцілення у свою кар'єру. Студенти дізнаються про різні способи, пов'язані з нетрадиційною медициною, на таких курсах, як Аюрведа, Тайська йога та йогатерапія SomaVeda®, Гербологія та ботаніка, Харчування, Протистаріння, Гомеопатія, Детоксикація, Антиоксиданти, Корінне та Рідне лікування та медицина, Традиційна китайська медицина .

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • RN-BSN-MSN - медсестринська освіта
    • Fairfield, США
  • Бакалавр наук в галузі охорони здоров'я
    • Columbia, США
  • Бакалавр наук у галузі домедичних досліджень здоров'я - медицина Pathway (BS/MD)
    • Boston, США