Southern Technical College Ступінь молодшого спеціаліста в діагностичній медичної сонографии
Southern Technical College

Ступінь молодшого спеціаліста в діагностичній медичної сонографии

88 Weeks

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

USD 39 200

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ступінь молодшого спеціаліста в діагностичний медичний Sonography

Сьогоднішні фахівці охорони здоров'я покладаються на високотехнологічному обладнанні для діагностики та ефективного лікування пацієнтів. У нашій програмі Діагностичний лікувально УЗД Associate Degree, ви можете навчитися використовувати потужність сучасних технологій і отримати навички, потрібно, щоб знайти перспективну і привабливу нову кар'єру.

Сонографія курси в цій програмі закласти основу в УЗД і включають в себе різні методи ультразвукового сканування, таких як ультразвукової апаратури, гінекологічної сонографія і ембріона і плоду УЗД. Ця програма також включає в себе переддипломну розроблений, щоб дати вам цінний досвід в області - досвід, який ви можете розраховувати на, як ви почнете ваш новий кар'єри.

Нова кар'єра чекає! Контакти Південний технічний коледж, щоб дізнатися, чому ми стоїмо серед коледжів у штаті Флорида, і як ми можемо допомогти вам працювати до кар'єри в галузі охорони здоров'я в нашій програмі Діагностичний лікувально УЗД Associate Degree!

Як довго це займе мене, щоб завершити цю програму?

Програма розроблена, щоб 88 тижнів. З тих, хто завершив програму в 2013-2014, *% закінчили в 88 тижнів.

  • Менше 10 студентів завершили цю програму в 2013-14. Який закінчив у межах нормального часу число було утримано, щоб зберегти конфіденційність студентів.

Які мої шанси отримати роботу, коли я закінчу?

Швидкість працевлаштування для студентів, які закінчили цю програму є %. Ця установа в даний час не потрібно, щоб обчислити швидкість працевлаштування програми, які завершили.

Про Школу

Запитання

Подібні курси