Keystone logo
Southwest Acupuncture College

Southwest Acupuncture College

Southwest Acupuncture College

Введення

Southwest Acupuncture College - це класична школа східної медицини, що пропонує акредитовану програму професійного навчання, що веде до магістра акупунктури (магістра) або магістра акупунктури зі спеціальністю китайська фітотерапія.

Головним завданням навчання студентів стати незалежними постачальниками медичних послуг є наша головна мета - забезпечити досконалість у освіті цих майбутніх практиків. Супутня мета коледжу - виховання лідерських якостей та служіння громаді в цій новій галузі ефективної медичної допомоги - виховується в навчальній програмі та освітньому житті коледжної громади завдяки нашій недорогій державній клініці та численним виїзним кампусам. амбулаторії, де ми пропонуємо безкоштовні послуги.

Для досягнення цих цілей сприяння найвищій якості освіти, сприянню найвищому рівню та реалізації професійних показників, співробітники та викладачі постійно переглядають програму та підтримують сфери інституційної діяльності, шукаючи шляхи покращення та підтримки стандарт досконалості коледжу.

Розташування

 • Boulder

  Gunpark Drive,6620, 80301, Boulder

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання