Keystone logo
Spalding University Докторська ступінь з ерготерапії
Spalding University

Докторська ступінь з ерготерапії

Louisville, США

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

USD 935 / per credit

Дистанційне навчання

Введення

Докторська програма з ерготерапії (OTD) Spalding University в Школі ерготерапії (ASOT) готує студентів задовольняти потреби часу за допомогою милосердних дій, заснованих на найкращих принципах реабілітації та науково-обґрунтованій практиці через роботу з громадськістю, послуги та дослідження. OTD пропонує студентам можливість вдосконалити свою підготовку та застосувати поглиблені знання в практичних навичках, дослідницьких навичках, адмініструванні, лідерстві, розробці програм і політики, пропаганді, освіті та застосуванні теорії.

OTD початкового рівня

Spalding University пропонує першу повністю акредитовану програму OTD початкового рівня в штаті Кентуккі, і вона доступна для будь-якого студента зі ступенем бакалавра в будь-якій галузі.

  • 3 роки (36 місяців)
  • 9 триместр
  • 110 кредитних годин (84 дидактичних години та 26 клінічних годин)
  • 35 учнів у групі

Post-Professional OTD

Цей післяпрофесійний ступінь призначений для ліцензованих практиків ерготерапії, які хочуть перейти до докторського рівня, і пропонується виключно в Інтернеті.

  • 30 кредитних годин
  • Онлайн формат
  • 4 триместр + самостійне завершення

Про АСОТ

Школа трудотерапії Ауербаха (ASOT)

Ауербахська школа ерготерапії (ASOT) Spalding University готує студентів відповідати потребам часу за допомогою милосердних дій, заснованих на найкращих принципах реабілітації та науково-обґрунтованій практиці через роботу з громадськістю, послуги та дослідження.

Національна рада з сертифікації в ерготерапії

Випускники початкового рівня мають право здавати національний сертифікаційний іспит на ерготерапевта, який проводить Національна рада з сертифікації з ерготерапії (NBCOT). Після успішного складання цього іспиту випускник отримує акредитацію на використання титулу зареєстрованого ерготерапевта (OTR). Крім того, штати вимагають ліцензії для практики; однак державні ліцензії зазвичай базуються на результатах сертифікаційного іспиту NBCOT. Для того, щоб мати право здавати іспит NBCOT і отримати ліцензію в штаті, особа повинна мати принаймні ступінь магістра за програмою професійної терапії, акредитованою ACOTE.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання