Keystone logo
St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

Введення

St. Elizabeth College Of Nursing - це дворічний приватний неприбутковий коледж, який засновує спеціаліста з прикладних наук (AAS) у сестринських справах із планами навчальних програм, розробленими для задоволення ваших освітніх потреб. Маючи понад 3800 випускників, наші програми забезпечують найкращу підготовку до роботи в сучасних умовах охорони здоров’я, індивідуальні стосунки з викладачами, досвід використання найсучасніших технологій та найширший практичний клінічний досвід, наявний у програмі медсестер сьогодні .

Наша програма медсестер повністю інтегрує теоретичне навчання з клінічним досвідом у турботливому середовищі. Курси медсестер включають прямий догляд за пацієнтами, який планується та контролюється викладачем, який має досвід у певній сестринській галузі. Однією з сильних сторін програми в Святій Єлизаветі є її клінічний компонент, який поєднує теорію, засвоєну в класі, з реальною практикою медсестер, що дозволяє негайно передавати та застосовувати знання. Коледж медсестер Сент-Елізабет також пропонує вечірню / вихідну програму. Ця програма розроблена для задоволення потреб студентів, які не можуть відвідувати заняття у традиційні години робочого дня.

Місія St. Elizabeth College Of Nursing полягає у забезпеченні міцної основи теорії та практики медсестер в середовищі академічної досконалості, що сприяє активній громадянській позиції та прагненню до навчання протягом усього життя. У Францисканській традиції та ціннісному дусі Коледж прагне створити турботливе навчальне середовище для різноманітного студентського населення.

Комісія Середніх Штатів акредитувала St. Elizabeth College Of Nursing .

Розташування

  • Utica

    Genesee Street,2215, 13501, Utica

    Запитання