St. Elizabeth College Of Nursing SUNY Poly / SECON Dual Degree (1 + 2 + 1) Партнерство в галузі медсестер
St. Elizabeth College Of Nursing

SUNY Poly / SECON Dual Degree (1 + 2 + 1) Партнерство в галузі медсестер

Utica, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма 1 + 2 + 1, започаткована в 2008 році, - це інноваційне партнерство, яке надає студентам можливість отримати два ступені за чотири роки; ступінь AAS в St. Elizabeth College Of Nursing (SECON) та ступінь бакалавра в Політехнічному інституті SUNY (SUNY Poly).

Партнерство подвійного ступеня 1 + 2 + 1 призначене для учнів середніх шкіл, які негайно вступають до коледжу після закінчення школи. Студенти, які хочуть перейти до партнерства, повинні відповідати конкретним вимогам.

Студентам буде призначено радника під час відвідування SUNY Poly & SECON. Радник буде адвокатом студента з усіх питань протягом усього терміну дії цієї Програми. Припустимо, він / вона не може відповісти на будь-які питання чи занепокоєння. У цьому випадку радник допомагатиме студентам отримувати необхідну інформацію від правильних осіб у SUNY Poly та SECON.

Вступаючи до програми 1 + 2 + 1, студенти: - стикаються із типовим чотирирічним способом життя в коледжі з часткою вартості. -Участь у понад 600 практичних клінічних годинах, що розпочинають перший семестр у SECON. -Ви маєте право здати іспит Національної ради з питань ліцензування (NCLEX) і працювати в якості медичного працівника після закінчення 3-го року навчання.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр наук у галузі медсестринства: дорослий геронтолог практика медсестри - гостра догляд
  • South Orange, США
 • Вищу освіту за спеціальністю медсестринство
  • Kenosha, США
  • Walworth, США
 • MSN - спеціалізація «Менеджмент медсестринства» та «Виконавче керівництво»
  • Fairfield, США