St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

St.Thomas Flight Centre

Введення

The Flight Centre St. Thomas забезпечує індивідуальний підхід, професійну підготовку польоту в спокійній і дружній обстановці. Наш зрілий, відданий, кар'єра Польотні Інструктори пропонуємо Вам широкий спектр досвіду польоту. Чи цікавитеся Ви в польоті рекреаційне або вибрати авіації в кар'єрі, льотна школа може допомогти вам у досягненні ваших цілей.

Аеропорт розташований на шосе № 3, в 4 км на схід від Хайбері авеню, всього в 15 хвилинах на південь від шосе # 401. Легко доступний, він забезпечує середу відчуває перевантаження тренувальний політ. Шкільні офіси розташовані в Навчальному центрі польотів і класи наземного шкільні проводяться на місці.

Flight Centre St. Thomas забезпечує індивідуальний підхід, професійну підготовку польоту в спокійній і дружній обстановці. Наш зрілий, відданий, кар'єра Польотні Інструктори пропонуємо Вам широкий спектр досвіду польоту.

Заснована в 1996 році Flight Centre Сент-Томас пропонує навчання польоту від Розважального Pilot дозволу до пілотів комерційної авіації і Multi-Engine Instrument Ratings. Центр польоту було надано "Private Career College" статус відповідно до Закону Private Career Colleges, 2005, забезпечуючи повну підготовку пілотів комерційних і льотних інструкторів. Ліцензія № 103072.

Навчально-тренувальний політ програма буде налаштована відповідно до розкладу. Три класи 1 Інструктори доступні для навчання Рейтинг Flight Instructor і хвіст колеса витягів також доступні.

Навіщо летіти?

Зробіть життя цікавішим! Зробіть себе більш цікавим! Стати пілотом. Обійми гострі відчуття великого невідомого. Навчитися літати є складним завданням, нагородження пригода, яке розширить ваші горизонти.

На додаток до придбання нових навичок, літаючий задоволення, безпечним і доступним. Який відмінний спосіб подорожувати. Відчуйте свободу йти, де ви хочете, коли ви хочете. Вихідними найми-шлях або в день поїздки є менш напруженим і більш захоплюючим.

Можливості кар'єрного зростання розширюються.

"Дивлячись далі вниз за течією, ми як і раніше необхідно вирішити передбачену брак кваліфікованого льотного складу - до лав нових студентів пілотів залишаються на м'якій стороні, як вихід на пенсію маячить для тих, хто на місці прямо зараз."

Випускники Rob Seaman WINGS Magazine за листопад 2009 р багато Сент-Томас Flight Centre досягли позиції початкового рівня в комерційній авіації .... Аерофотозйомка, виявлення пожежі, вантажів і обслуговування пасажирів і пілот-спрей. Виділені, студентів-очників можуть досягти їх пілотів комерційної авіації в 12-18 місяців. Де ви будете в той час?

Ми виконуємо мрії, чи хочете ви літати рекреаційне або стати комерційним пілотом.

Розташування

  • 44989 Talbot Line, RR#3 , N5P 3S7, Saint Thomas

Запитання