SUNY Cortland

SUNY Cortland

SUNY Cortland

Введення

Імпульс визначає SUNY Cortland

Ви не можете пропустити імпульс, який є скрізь у SUNY Cortland , будь то через нашу активну студентську групу, залучену до дослідницьких проектів, клубів та організацій, або завдяки енергії та духу натовпу, який підбадьорює наші спортивні команди Red Dragon. Вам сподобається співпрацювати зі своїм факультетом у всьому, починаючи від наукових занять і закінчуючи громадськими справами. Наші віддані випускники беруть участь у програмах, призначених для того, щоб зв’язати їх із нинішніми студентами та повернутися до кампусу для зустрічей, спортивних змагань або для відзначення коледжу. Імпульс у повітрі. Ви можете це відчути!

Унікально SUNY Cortland

Натхнення стати чемпіоном у кожному аспекті життя - ось цінність досвіду та освіти в SUNY Cortland . Це те, що робить нас унікальними як коледж; це те, що сприяє нашому успіху в класі, на місцях та у широкому діапазоні професій, які обирають наші студенти.

Наше завдання

SUNY Cortland - це академічна спільнота, присвячена різноманітному навчальному досвіду. Студенти ростуть як залучені громадяни з міцною суспільною совістю, вихованою завдяки видатному навчанню, стипендії та служінню.

Наше бачення

SUNY Cortland стане коледжем можливостей, з якого студенти закінчують навчання, володіючи знаннями, чесністю, вміннями та співчуттям, щоб досягти успіхів як лідери, громадяни, науковці, вчителі та чемпіони досконалості. Майбутні студенти та співробітники обиратимуть коледж у відповідь на визнані на національному рівні академічні програми, інновації та досвід навчання, а також багате інтелектуальне, соціальне та спортивне життя на території кампусу. SUNY Cortland стане центром інтелектуального, культурного та економічного зростання, що відрізняється успішними партнерськими відносинами з організаціями, школами, агентствами та бізнесом у всьому регіоні, країні та світі.

Якість студентського життя

Ви можете знайти багато друзів і займатися різними видами діяльності, включаючи клуби, організації та спорт, починаючи від міжвузівських команд з легкої атлетики, закінчуючи навчанням або відпочинком. Наше активне та повноцінне студентське життя підтримує та заохочує добробут.

Рукостискання

Можливості застосовувати знання в класі під час вивчення вибору професії існують у кожному напрямку. Стажування, кооперативи, варіанти волонтерів, стажування студентів-викладачів, екскурсії, науково-дослідницька співпраця за кордоном надають вам досвід, який формує професійні навички.

Чемпіони

Видатні академічні програми, відзначена нагородами легка атлетика та вражаючі можливості навчання створюють чемпіонів у класі, на спортивних змаганнях, у служінні громаді та у підготовці вас до професії та нагородженні життям.

Спортивне майстерність

Успіх наших 25 міжшкільних спортивних команд Червоного Дракона проявляється у кількох чемпіонатах національних команд та майже 100 індивідуальних національних титулах - принаймні один щорічно з 1986 року. Наша перемога продовжується!

Педагогічна освіта

Ми пропонуємо найбільшу національно акредитовану програму на Східному узбережжі, де ви отримаєте користь від великого спостереження за вчителями та досвіду роботи на місцях. Наша програма навчання вчителів пишається 99 -відсотковим проходженням тестів для оцінювання, а також можливостями сертифікації майже у всіх предметах, які тільки можна собі уявити.

Стійкість

Від компостування до сонячних панелей до геотермальної енергії, SUNY Cortland прагне скоротити споживання енергії. Дізнайтеся, чому генеральний директор New York Power Authority назвав SUNY Cortland до сталого розвитку та енергоефективності "Не що інше, як надзвичайне".

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Cortland

    21 Graham Ave. Cortland, NY 13045, , Cortland

Запитання