Keystone logo
SUNY Cortland Магістр наук з лікувальної рекреації
SUNY Cortland

Магістр наук з лікувальної рекреації

18 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 9 552 / per semester

Купажований, Дистанційне навчання, На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

В Інтернеті або в кампусі концентрація ступеня магістра в галузі терапевтичного відпочинку готує вас стати сертифікованим спеціалістом з терапевтичного відпочинку® (CTRS).

Незалежно від спеціальності бакалавра — від мистецтва до англійської мови до природничих наук — студенти можуть отримати ступінь магістра з 34 кредитами.

Наша концентрація MS в терапевтичному відпочинку, яку можна проводити особисто або повністю онлайн, готує студентів стати сертифікованим спеціалістом з терапевтичного відпочинку® (CTRS). Ми також пропонуємо онлайн-сертифікат із шести курсів для професіоналів, яким потрібна необхідна курсова робота, щоб стати CTRS. Ці курси можна застосувати до MS, якщо студенти бажають продовжити навчання в SUNY Cortland .

Студенти закінчують навчання стажуванням, яке поєднує теорію з практикою. Вони вибирають із безлічі клінічних або громадських установ і працюють під керівництвом CTRS та керівника факультету.

NCTRC, національний орган із сертифікації лікувального відпочинку, пропонує стипендію NCTRC. Фізичні особи можуть подати заявку на отримання стипендії NCTRC для повного або часткового відшкодування коштів, пов’язаних із успішним завершенням (отримана оцінка C або краще) академічного курсу(ів), що генерує кредити, завершеного протягом останніх 12 місяців. Академічні курси мають призвести до подання заявки на отримання професійної відповідності, повторної сертифікації їхніх сертифікатів CTRS®, призначення області спеціалізації, прогресу в напрямку підвищення ступеня в TR/RT або розширених знань з рекреаційної терапії для покращення якості лікування.

Винятковий факультет

Лінн Андерсон, Сьюзен Барнетт, Джекі Дайк та Сьюзен Вілсон є викладачами більшості курсів терапевтичного відпочинку. Усі вони є відзначеними нагородами національно визнаними експертами в галузі відпочинку на свіжому повітрі, лікувального та інклюзивного відпочинку, які можуть похвалитися вражаючими результатами стипендій та послуг. Оскільки наші класи невеликі, а наш підхід орієнтований на студента, ви отримаєте необхідну підказку.

Карєрні можливості

Прийом

Зручності

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр наук у галузі консультативної психології та психотерапії
  • Athens, Греція
  • Online
 • BSc in Nursing - Mental Health
  • Stirling, Великобританія
 • MSc Psychological Therapy in Primary Care
  • Stirling, Великобританія