SUNY Upstate Medical University

SUNY Upstate Medical University

SUNY Upstate Medical University

Введення

SUNY Upstate Medical University у Сіракузах, штат Нью-Йорк, є єдиним академічним медичним центром у центральній частині Нью-Йорка. Це також найбільший роботодавець регіону, де працює 9 460 працівників. Місія штату Нью-Йорк, пов’язана з університетом штату Нью-Йорк, - покращувати стан здоров’я громади за допомогою освіти, біомедичних досліджень та охорони здоров’я.

Його чотири коледжі закріплюють освітню місію Медичного університету штату Медітас - медицина, сестринська справа, медичні професії та аспірантура (біомедичні науки).

Як біомедичне дослідницьке підприємство Upstate зосереджується на найбільш поширених захворюваннях людини, включаючи рак, діабет, хвороби серця, розлади нервової системи, зору та інфекційні захворювання. Пошуки лікування та лікування виходять із знань у структурній, молекулярній та системній біології. Upstate також пропонує багато клінічних випробувань для пацієнтів.

Ми пропонуємо десятки унікальних медичних послуг для нашого регіону через Університетську лікарню штату штату Університет штату в університетському містечку та наші амбулаторії. Ми також розміщуємо дитячу лікарню Голісано штату штат штат, щоб обслуговувати регіон.

Місія SUNY Upstate Medical University - покращити стан здоров'я громад, яким ми служимо, шляхом освіти, біомедичних досліджень та догляду за пацієнтами. Все, що ми робимо в Upstate - навчаємо студентів, відкриваємо нові знання за допомогою досліджень та доглядаємо за пацієнтами - робиться для досягнення цієї мети.

Розташування

  • Syracuse

    East Adams Street,750, 13210, Syracuse

    Запитання