© Tacoma Community College
Tacoma Community College

Tacoma Community College

Tacoma Community College

Введення

Місце для кожного студента

TCC пропонує приємне середовище кампусу з численними можливостями. Комплексний громадський коледж, що підтримується державою, який обслуговує понад 790 000 жителів округу Такома-Пірс, наш район обслуговування включає всю Такому та частину округу Пірс Олімпійського півострова та обслуговує шкільні округи Такома та півострова.

Наше завдання

Як громадський коледж ми створюємо значуще навчання, сприяємо справедливості та зміцнюємо успіх студентів і громади. Ми робимо це, пропонуючи дипломи про перехід, сертифікати професійних і технічних навичок і спеціальні програми, які задовольняють різноманітні освітні потреби. Тому що ми віримо, що коледж має бути відкритим, доступним і доступним для кожного.

Незалежно від того, чи є TCC вашим першим кроком до чотирирічного ступеня, чи вам потрібні технічні навички, щоб підготувати вас до роботи, ви побачите, що незалежно від того, ким ви є та куди хочете піти, TCC вітає вас.

Міжнародні програми TCC

Tacoma Community College (TCC) прагне до успіху кожного студента та з радістю вітає іноземних студентів з усього світу. Приєднуйтесь до нас, щоб вивчити ваш...

  • Диплом асоційованого спеціаліста для переведення в університет (2+2)
  • Покращуйте свої знання англійської мови (EAP: English for Academic Purposes)
  • Закінчення середньої школи та коледжу одночасно (High School Completion)
  • Отримати сертифікат

Прийом

Володіння англійською

Розташування

  • Tacoma

    6501 South 19th Street, 98466, Tacoma

Запитання