Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Введення

Людський потенціал необмежений.

Університет Тампере є другим за величиною дослідницьким університетом у Фінляндії. Ми пропонуємо широкий вибір програм англійською мовою на всіх академічних рівнях.

Університет Тампере був утворений на початку 2019 року, коли два раніше окремі університети, Технологічний університет Тампере та Університет Тампере, об’єдналися в один. Університет Тампере був заснований у 1925 році, а Технологічний університет Тампере – у 1965 році. Таким чином, Університет Тампере має багаторічний досвід навчання студентів.

Програми бакалавра англійською мовою

Університет Тампере пропонує вибір бакалаврські програми викладаються повністю англійською мовою. Будучи студентом бакалавра, ви отримаєте освіту світового рівня в унікальному навчальному середовищі. Університет Тампере є ідеальним закладом для початку вашої університетської освіти.

Понад 30 магістерських програм з англійської мови

Університет Тампере пропонує різноманітні надихаючі магістерські програми проводяться англійською мовою. Магістерські дослідження в Університеті Тампере надають вам високоякісну освіту та дають чудові можливості для формування глобальної мережі як професійних, так і академічних колег, що є безцінним для вашої майбутньої кар’єри.

Докторські програми

Наша докторська освіта базується на останніх наукових знаннях і тісній співпраці з суспільством, промисловістю та робочим життям. Докторська школа та докторські програми пропонують високоякісні можливості для навчання та дослідження.

Дослідження в університеті

Дослідження в Університеті Тампере зосереджені на темах, пов'язаних з технологіями, здоров'ям і суспільством. Численні дослідницькі групи та мережі працюють у нашій спільноті, проводячи багатодисциплінарні та різноманітні дослідження за межами організацій.

Дослідження, проведені в наших Центрах передового досвіду (CoE), варіюються від досліджень культури гри до генетики пухлини.

Наші місії в галузі досліджень, розробок та інновацій полягають у підтримці справедливого та залученого до участі суспільства, у зміцненні здоров’я та добробуту всіх верств населення, у створенні ефективного та безпечного середовища та у забезпеченні поваги до соціальної відповідальності потрясіння, спричинене оцифруванням та перетворенням роботи.

Будьте в курсі подій!

Бажаєте дізнатися більше про вступ і студентське життя в Університеті Тампере? Підпишіться зараз на нашу розсилку про вступ до університету Тампере!

Стипендії та фінансування

Tampere University прагне відзначати своїх найбільш заслужених, успішних і мотивованих студентів. Програма стипендій Tampere University доступна для подання заявок для студентів, які повинні платити за навчання на програмах бакалавра та магістра, які пропонуються англійською мовою.

Докладніше про вартість навчання та стипендії .

Розташування

  • Tampere

    Tampere, Фінляндія

Запитання