Tartu Health Care College

Tartu Health Care College

Tartu Health Care College

Введення

Місія та бачення Tartu Health Care College

Місія: забезпечити конкурентоспроможну, якісну, інноваційну, міжнародну, R

Будучи зразком для наслідування, ми впливаємо на поведінку в галузі охорони здоров’я у громаді та формуємо здорове середовище життя, інтегруємо різноманітні сфери охорони здоров’я в дослідження, дослідження та розробки, і ми беремо участь у процесі прийняття рішень щодо політики охорони здоров’я.

Навчаючись та працюючи в коледжі, ми створюємо середовище, в якому люди набувають знань, навичок, поглядів, які допомагають зробити громаду більш згуртованою та впливати на неї та сприяти розвитку Естонії.

Бачення: визнаний партнер у розвитку щасливого суспільства, що усвідомлює здоров'я

Інтеграція навчальних та робочих середовищ, впровадження інновацій, впровадження нових концепцій та партнерство у всіх сферах діяльності коледжу є основою для розвитку суспільства знань. Інтегральний розвиток та усвідомлення є важливими складовими щасливого життя.

Основні значення THCC

 • Цілісність - збалансовані відносини між психічним, фізичним та соціальним благополуччям та довкіллям та ставленням до життя, що цінує здоров'я.
 • Розвиток - розвиток у відкритому, вільному, творчому та інноваційному навчальному та робочому середовищі, альтернативах та відповідальності.
 • Людськість - чесні, шанобливі, гідні, рівні, довірливі та дбайливі стосунки з учнями, колегами та собою.
 • Професіоналізм - згуртовані знання, вміння та навички, відданість професійній, професійній та спеціалізованій діяльності.

Академічна та дослідницька структура

Академічну та науково-дослідну структуру очолює проректор з навчальних питань та складається з навчальних відділів, педагогічної ради, центру компетентності (відкритий коледж, послуги, проекти), міжнародних відносин, освітніх технологій та ради прикладних досліджень, очолюваних Ректор.

Головними учасниками академічної та дослідницької структури є навчальні кафедри, організовуючи та розвиваючи навчальний процес коледжу. Є 4 навчальні кафедри:

 • Відділ медсестер та акушерів
 • Кафедра радіографії та біомедичної лабораторії
 • Фізіотерапія та відділ охорони навколишнього середовища
 • Відділ професійної освіти

Найвищим органом, що приймає рішення в академічній та науково-дослідній структурі, є педагогічна рада, яку очолює проректор з навчальних питань. Метою педагогічної ради є встановлення якості навчальної, науково-дослідної та дослідно-конструкторської діяльності Коледжу.

Адміністративна структура та структура підтримки

Адміністративна та допоміжна структура - це структура підтримки, спрямована на організацію та розвиток адміністративно-господарської діяльності. Основна функція цього відділу - забезпечення функціонування інфраструктури, економічне забезпечення та технічне обладнання для навчання, управління студентським гуртожитком та обслуговування активів коледжу.

Структура складається з 4 одиниць:

 • Адміністративно-фінансовий відділ (Фінансовий сервіс, ІТ-сервіс, Адміністративний сервіс, Студентський хостел)
 • Управління ректорів (управління якістю, юридичні, комунікаційні)
 • Кафедра академічної справи
 • Бібліотека.

123421_pilt_sisevaade3.JPG

Коротка історія коледжу

У 1811 р. Професором Хр була заснована школа акушерки. О. Deutsch в акушерській клініці університету Тарту; що школа акушерки вважається попередником нинішнього коледжу.

Протягом приблизно 200 років коледж був об'єднаний з різними школами, мав різні назви (найвідомішою є назва медичного училища Тарту / Tartu Meditsiinikool, яку носив коледж у 1960–2005 рр.) Та забезпечував освіту та підготовку кадрів у різних галузях спеціалістів і на різних рівнях.

З 2005 року коледж юридично функціонує як професійний вищий навчальний заклад; ця зміна була можливою завдяки відмінним результатам міжнародної акредитації у 2004 році.

Викладання та вивчення коледжу проводилися в різних будівлях, але з 2011 року THCC має власний навчальний корпус. У 2008 році уряд Республіки прийняв рішення про фінансування будівництва нового навчального корпусу коледжу, а 24 листопада 2010 року було закладено перший камінь будівлі. У 2011 році навчальне будівництво коледжу було завершено у Nooruse 5 за кошти ЄС. У 2011 році архітектор Тармо Пірмец був нагороджений щорічною нагородою за внутрішнє проектування коледжу Естонською асоціацією внутрішніх архітекторів.

Факти про нас

Правова форма: Державний заклад професійної вищої освіти, яким керує Міністерство освіти та досліджень Естонії.

Заснований: У 1811 р. Та в 2005 р. Tartu Health Care College назвав Тарту Тервішою Кіркгул / Tartu Health Care College .

Розташування

 • Tartu

  Nooruse 5, 50411 Tartu Estonia, 50411, Tartu

  Запитання