Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Введення

Техаський фармацевтичний коледж Ірми Лерми Рангеля від Техасу був створений для задоволення критичних потреб громади Південного Техасу. На сьогоднішній день 42 відсотки випускників нашої повністю акредитованої програми повернулися до Південного Техасу, щоб допомогти малозабезпеченим верствам населення як фармацевти Еггі.

У всьому, що ми робимо, ми повністю присвячуємо свої ресурси та здібності вдосконаленню знань і технологій своєї професії. Ми прагнемо виховувати культуру досконалості у дослідженнях, практиці та догляді за пацієнтами у кожного професійного студента, який навчається в нашій аптечній програмі. Керуючись нашими основними цінностями, ми продовжуємо підвищувати якість життя у прикордонному регіоні, штаті Техас та за його межами.

Наша місія - розвивати та надихати різноманітну групу майбутніх лідерів у фармацевтичній практиці та фармацевтичних науках завдяки трансформаційній освіті, інноваційним дослідженням, цілісній допомозі та ефективному охопленню та обслуговуванню.

Студенти фармацевтичного коледжу Рангеля можуть записатись у Кінгсвілль чи Коледж-Стейшн, отримуючи однакову трансформаційну освіту в будь-якому кампусі. Усі студенти та викладачі отримують вигоду від можливостей співпраці з фундаментальних наук та поступальних досліджень з іншими коледжами, інститутами та партнерами Техаського університету охорони здоров’я та університету охорони здоров’я. У поєднанні з освітою з досвідом по всій нашій розгалуженій мережі рецепторів ми розширюємо свій вплив на Південний Техас і за його межами.

Розташування

  • Kingsville

    West Avenue B,1010, 78363, Kingsville

    Запитання