Keystone logo
The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

Введення

Школа медсестер з найвищим рейтингом, яка з гордістю пропонує інноваційні освітні програми, підтримані новітніми технологіями охорони здоров’я.

Стратегічний план

2018-2021

Стратегічний план медсестринства GW на 2018-2021 роки Стратегія - це слово, яке ми занадто часто чуємо від організацій. Він використовується так часто, що, здається, втрачає значення. Ви бачите, що це розміщено у залах засідань, на підписах електронної пошти та в рекламі. Це слово кидає нам виклик побачити минуле сьогодні і запитати себе „а що, якщо“, щоб поглянути на майбутнє можливостей. Що робити, якщо наші випускники продовжать керувати новим поколінням постачальників? Що робити, якщо ми зможемо виробити наступну інновацію у наданні медичної допомоги або надихнемо захисника охорони здоров’я на дії? Що робити, якщо остання людина, яка тримає пацієнта за руку, - це медсестра GW?

Як практикуючі та вчені ми знаємо, що, щоб зрозуміти що-небудь, спочатку слід визначити його природу. Ми поставили перед собою завдання розробити план, який відображає наші сильні сторони, а також принципи професії медсестер, університету та нашого тезки. Завдяки реколекціям, майстер-класам та відкритим періодам зворотного зв’язку члени нашої громади почули свої голоси.

Як університет, розташований у столиці нашої країни, ми усвідомили, що несемо відповідальність за використання нашого досвіду та місцезнаходження для покращення здоров’я всіх людей.

Ми визначили амбіційний, але досягнутий курс, щоб сформувати майбутнє медичне обслуговування та нашу роль у ньому. Зрештою, слова безглузді без виконання. Багато речей, яких ми прагнемо досягти протягом найближчих трьох років, але ми в цьому разом.

Памела Р. Джеффріс, доктор філософії, RN, FAAN, ANEF, FSSH

Декан та професор медсестер

Розташування

  • Washington

    I Street Northwest,2121, 20052, Washington

    Запитання