The UK College Of Hypnosis And Hypnotherapy Диплом з когнітивно-поведінкової гіпнотерапії
The UK College Of Hypnosis And Hypnotherapy

Диплом з когнітивно-поведінкової гіпнотерапії

Marylebone, Великобританія

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Введення

Етап 1: Сертифікат з доказової гіпнотерапії. Семиденний інтенсивний навчальний курс, орієнтований на базову оцінку гіпнотерапії, гіпнотичну індукцію, використання навіювання, терапевтичні стосунки при гіпнозі та навчання самогіпнозу клієнтів. Курс базується на так званій «когнітивно-поведінковій моделі гіпнозу» (а не на моделі «трансу») - і це означає, що він дуже сумісний з інтеграцією з когнітивно-поведінковою терапією та підходами на основі уважності. Розуміння гіпнозу ґрунтується на експериментальних та клінічних дослідженнях, що усуває значну частину містики навколо гіпнозу.

Етап 2: Сертифікат з поведінкової гіпнотерапії. Семиденний інтенсивний навчальний курс в ЦБГ з акцентом на інтеграцію гіпнотерапії та поведінкової терапії. Це дасть вам дуже надійне вступ до ТГС, особливо з точки зору поведінки. Ви дізнаєтесь про доказові, основні методи КПТ при тривозі та стресі - і про те, як інтегрувати ті, що мають гіпноз, для покращення результатів.

Етап 3: Сертифікат з когнітивної гіпнотерапії. Семиденна інтенсивна навчальна програма в CBH, яка дає вам потужний вступ і основу в когнітивній моделі терапії - особливо останніх когнітивних моделей для тривоги. Він фокусується на сильнішій когнітивній терапії, терапії вирішення проблем, техніках зображень та підходах, що базуються на уважності - з особливою спеціалізацією на новітніх підходах щодо соціальної тривожності, навчаючи клієнтів, як прибрати самосвідомість.

Про Школу

Запитання