Keystone logo
The University of Edinburgh CMVM Хірургічне написання та практика, заснована на доказах (онлайн-навчання) PgCert, PgProfDev
The University of Edinburgh CMVM

Хірургічне написання та практика, заснована на доказах (онлайн-навчання) PgCert, PgProfDev

Online

1 Years

Англійська

Заочне навчання

23 Aug 2024

09 Sep 2024

GBP 5 070 / per year *

Дистанційне навчання

* орієнтовна вартість навчання для хірургічного письма та доказової практики (PgCert, PgProfDev)

Введення

Сертифікат післядипломної освіти з хірургічного письма та практики, заснованої на доказах, пропонує Единбурзький університет у партнерстві з Британським журналом хірургічного товариства (BJSS). Програма спрямована на підтримку хірургів та інших осіб у здобутті академічної кваліфікації, яка визнає знання та навички з хірургічного написання, редагування та науково-обґрунтованої хірургічної практики.

Why Edinburgh

Будучи одним із 20 найкращих університетів світу (QS World University Rankings 2021), Единбурзький університет має міцну історичну та надійну репутацію в академічній хірургії та, зокрема, в онлайн-навчанні хірургії. BJSS має унікальну міжнародну репутацію в хірургічному редагуванні та публікації. Сертифікаційна програма використовує сильну взаємодію між обома сторонами, гарантуючи, що викладацькі ідеї та матеріали є сучасними та відповідають передовій практиці академічної хірургії.

Ця онлайн-навчальна програма з неповним робочим днем базується на глобальному охопленні існуючих успішних онлайн-програм з хірургії університету, що відзначені нагородами, надаючи студентам можливість отримати формальну кваліфікацію в хірургічному письмі та науково-обґрунтованій хірургічній практиці без вимоги базуватися в Единбурзі. Студенти можуть вибрати індивідуальні курси післядипломного професійного розвитку (PPD) або пройти всі чотири курси, отримавши достатній рівень, щоб отримати диплом післядипломного сертифікату. Глобальна популяція студентів з різноманітними академічними та професійними підходами отримає багатий досвід навчання під час навчання за програмою.

Online learning

Our online learning technology is fully interactive, and award-winning and enables you to communicate with our highly qualified teaching staff from the comfort of your own home or workplace.

Наші онлайн-студенти не тільки мають доступ до чудових ресурсів Единбурга, але й стають частиною підтримувальної онлайн-спільноти, яка об’єднує студентів і викладачів з усього світу. Кандидатам буде рекомендовано виділяти 100 годин на кожні 10 кредитів навчання.

Рейтинги

Ідеальні студенти

Результат програми

Навчальний план

Карєрні можливості

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання