Keystone logo
The University of North Texas Health Science Center at Fort Worth

The University of North Texas Health Science Center at Fort Worth

The University of North Texas Health Science Center at Fort Worth

Введення

Ми - єдиний університет, об’єднаний пристрастю до інновацій та командної роботи, щоб змінити життя, щоб покращити життя інших, створюючи рішення для здорової спільноти.

The University of North Texas Health Science Center at Fort Worth

Це захоплюючий час перебувати в науковому центрі охорони здоров'я UNT. Заснований більше 50 років тому як невелика остеопатична медична школа, сьогодні ми є процвітаючим університетом із шести коледжів, де лікарі та медичні працівники представляють більшість медичних спеціальностей. Наша позиція на передньому краї інновацій у галузі охорони здоров’я, що швидко змінюється, - одна з багатьох речей, які роблять нас надзвичайними.

Наша культура

Ми віримо в ціннісну культуру, яка будується на довірі. Замість конкуренції наші цінності створюють навчальне середовище для співпраці, колегіальності та підтримки, коли ми реалізуємо наше спільне бачення стати командою вибору для освіти, відкриттів та охорони здоров’я.

Наші можливості

Ми єдиний науковий центр охорони здоров’я в Техасі, де ці шість шкіл - медична (DO та MD), медичні професії, біомедичні науки, громадське здоров’я та фармація - знаходяться в одному кампусі. Це централізоване розташування дає нашим студентам унікальну можливість практикувати міжпрофесійну модель медичної допомоги, яка виділить їх у швидко розвивається галузі охорони здоров’я.

Наш вплив

Ми випускаємо другу за кількістю лікарів первинної ланки (60 відсотків) будь-якої медичної школи в країні, і наша національно визнана програма сільської медицини надає медичну допомогу громадам, які не мають достатнього обслуговування. Інші сильні сторони включають дослідження старіння та хвороби Альцгеймера та судово -медичну генетику.

Наше розташування

Розташований у самому центрі культурного району Форт-Уорта, ми знаходимось у пішій доступності від всесвітньо відомих музеїв, чудових ресторанів та яскравих нічних клубів. Північний Техас пропонує доступне життя та процвітаючий сектор охорони здоров'я з безліччю можливостей для майбутньої роботи.

Що ми робимо

Ми тримаємо пацієнтів у центрі наших зусиль у сфері освіти, досліджень та догляду

 • Ми навчаємо завтрашніх медичних працівників
 • Починаючи з 2002 року, US News and World Report називає Техаський коледж остеопатичної медицини однією з 50 найкращих медичних шкіл країни.
 • Ми випускаємо другу за кількістю лікарів первинної ланки (60 відсотків) будь-яку медичну школу в країні.
 • Лікарі та інші медичні працівники навчаються та практикуються міжпрофесійно - основна компетенція HSC - на користь пацієнтів та їх сімей за моделлю «колективного догляду».

Ми розширюємо межі відкриттів

 • Наші дослідники працюють над аналізом крові, щоб передбачити ризик розвитку хвороби Альцгеймера у літніх людей.
 • Аналізуючи, як функціонують гормони в мозку, наші вчені визначають, як лікувати - і, можливо, навіть запобігати - хворобу Альцгеймера та деякі види раку.
 • Наука про наночастинки допомагає нашим дослідникам відкрити перспективні способи доставки хіміотерапії безпосередньо до пухлини з меншою кількістю побічних ефектів для пацієнтів.

Ми допомагаємо оздоровлювати хворих і підтримувати здорових людей

 • Наша дитяча мобільна клініка надає вкрай необхідну допомогу дітям у малозабезпечених кварталах Форт-Уорта.
 • Ми створюємо інноваційні програми для профілактики захворювань та зміцнення здоров'я, які надають послуги з догляду ефективно, ефективно та справедливо, одночасно зводячи до мінімуму відмінності у стані здоров'я серед населення.

Наші сильні сторони

Усунення відмінностей у стані здоров’я

HSC, керуючись своєю основною цінністю «Служити іншим на першому місці», прагне допомагати надавати медичну допомогу та покращувати доступ для всіх техасців через послуги та освіту.

 • Ми співпрацюємо з округом Таррант, щоб розширити доступ до вакцини в історично недостатньо обслуговуваних та важкодоступних громадах.
 • Мобільні програми охорони здоров'я допомагають сім'ям, які відчувають фінансові труднощі або отримують доступ до якісної медичної допомоги там, де вони знаходяться.
 • Наша програма «Сільські науковці» навчає та готує майбутніх лікарів до практики медицини в невеликих містах та сільських громадах по всьому Техасу.
 • Програма «Астма 411» допомагає сім’ям та шкільним медсестрам краще зрозуміти астму, щоб запобігти нападам астми та інцидентам у школі. В даний час астма 411 знаходиться в 11 шкільних округах округу Таррант.

Розшифровка криміналістичної генетики

Ми закриваємо сім’ї зниклих безвісти та використовуємо дані ДНК для допомоги правоохоронним органам

 • Ми пропонуємо найсучаснішу програму судово -медичної експертизи в країні, яка навчає студентів ідентифікувати зниклих людей та людські останки за допомогою технологій ДНК.
 • Наш Центр ідентифікації людей є найбільшим автором ДНК -профілів у Об’єднаній системі індексів ДНК (CODIS) ФБР та Національній системі індексів ДНК (NDIS), які підтримують обмін та порівняння судово -медичних доказів ДНК для розслідування злочинів.
 • Ми також співпрацюємо з Національним центром зниклих та експлуатованих дітей, відділами поліції та судово -медичними експертами у США у справах про зниклих безвісти.

Старіння та хвороба Альцгеймера

Ми допомагаємо людям похилого віку зберегти якість їхнього життя та впоратися з когнітивними та функціональними порушеннями

 • Програма оцінки та планування геронтології надає комплексну оцінку геріатрії для літніх людей зі складними захворюваннями, когнітивними порушеннями та функціональними порушеннями.
 • У програмі SAGE («Старші люди, які допомагають у гериатричній освіті») працюють геріатричні пацієнти, які служать наставниками студентам-медикам, асистентам лікаря, лікувальній фізкультурі та фармації-для забезпечення співчутливої допомоги, орієнтованої на пацієнта.
 • Наш відділ геріатрії надає людям похилого віку в Північному Техасі безперервний догляд, де б вони не проживали, а також пропонує хоспісну та паліативну допомогу.

Міжпрофесійна освіта

Ми є лідером у командному навчанні, яке ставить пацієнта на перше місце

 • Це майбутнє охорони здоров’я у Сполучених Штатах, і ми є провідним у командному навчанні, яке ставить пацієнта у центр прийняття рішень щодо догляду, одночасно контролюючи витрати та зменшуючи лікарські помилки.
 • Найновіша школа UNTHSC, Фармацевтичний коледж UNT System, звертає увагу на дедалі важливішу роль провізора у командах медичного обслуговування пацієнтів.
 • Наші міжпрофесійні програми стосуються співпраці у всьому спектрі медичної допомоги, починаючи від програм оздоровлення та харчування до лікування та лікування хронічних захворювань.

Особливості кампусу

Наші студенти насолоджуються яскравим життям у кампусі, включаючи понад 30 студентських організацій і широкий спектр послуг, розваг і професійного розвитку. Сучасна бібліотека Гібсона Д. Льюїса пропонує доступ у всьому світі до майже 25 000 електронних журналів і баз даних, а також до багатьох інших цифрових засобів навчання.

Про Форт-Уорт

У Техасі все велике, і Форт-Ворт не виняток. Як одне з найбільших міст Техасу, він є домом для American Airlines і трьох компаній Berkshire Hathaway. Ринок Далласа/Форт-Верта фактично є шостою за величиною економікою в США і 18-ю у світі.

Але причина, чому понад 775 000 людей називають Форт-Верт своїм домом, насправді полягає в його дружньому, рідному місті. Визнаний читачами Conde Nast Traveler одним із найдружніших міст Америки, Форт-Ворт також був визнаний одним із «Найпридатніших для життя спільнот Америки», одним із лише 10 великих міст, названих так.

Форт-Верт має понад 10 000 акрів парків, сотні миль стежок, і він швидко стає одним із найбільш дружніх для велосипедистів міст країни. HSC навіть спонсорує одну з численних станцій прокату велосипедів у Форт-Верті прямо на території кампусу.

HSC розташований у культурному районі Форт-Верта, де розташовані три всесвітньо відомі музеї в парковій обстановці: Музей Амона Картера; Художній музей Кімбелла з новим павільйоном Ренцо Піаніно; і Музей сучасного мистецтва Форт-Верта.

Неподалік знаходиться Музей науки та історії Форт-Ворт, а також Національний музей і Зал слави пастушка (так, місто пишається своєю західною спадщиною, а його національний історичний район Stockyards навіть може похвалитися єдиною в світі вигонкою худоби двічі на день).

Також неподалік кампусу знаходиться район Вест-Сьома вулиця з магазинами, ресторанами, нічними клубами та резиденціями в міському середовищі, зручному для пішоходів.

У центрі міста, у залі виступів Ненсі Лі та Перрі Р. Басса, працюють професійні міські симфонічні, театральні, оперні та балетні трупи, а також престижний Міжнародний конкурс піаністів імені Ван Кліберна.

А за 20 хвилин їзди ви знайдете міжнародний аеропорт Далласа/Форт-Уерта, техасську автостраду, бейсбольну трасу Техас Рейнджерс та футбольний футбол Dallas Cowboys на стадіоні AT&T.

Ми б погодилися, що в Техасі все велике, але ми не можемо не вірити, що у Форт-Верті все краще.

  Візові вимоги

  Вимоги до візи J-1

  Вимоги до фінансування

  Необхідно підтвердити фінансову підтримку. Фінансування може здійснюватися з UNTHSC, уряду відвідувачів біржі, особистих коштів або комбінації цих джерел. Підтвердження фінансової підтримки має бути додано до форми запиту DS-2019, коли вона подається відділом.

  Фінансові вимоги такі:

  • 1300 доларів США на місяць для вченого
  • 420 доларів США на місяць для дружини J-2
  • 420 доларів США на місяць за дитину J-2

  Вимога щодо страхування

  Відвідувачі обміну J-1 зобов’язані Держдепартаменту мати достатнє страхове покриття протягом усього терміну дії програми.

  Вимоги, які діють з 15 травня 2015 року:

  • Основне медичне страхування: 100 000 доларів США за нещасний випадок/захворювання
  • Франшиза не може перевищувати: 500 доларів США
  • Медична евакуація: 50 000 доларів США
  • Репатріація останків: 25 000 доларів США

  Онлайн-програми аспірантури не спонсорують візи F-1 для іноземних студентів. Іноземні студенти можуть проходити всі дидактичні курси онлайн і можуть брати участь у навчанні на місці (дослідницькі дослідження або практика стажування) за межами США або в США за відповідними домовленостями з візою J-1 або B-1.

  Стипендії та фінансування

  Розташування

  • Fort Worth

   Fort Worth, США

  Запитання